Ray StevensonI

George Raymond Stevenson

7,5
13 428 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Stevenson

Właśnie obejrzałem Punishera...nie wiem jakim cudem dopiero teraz, bo jestem fanem Marvela. Może omijałem bo nie sądziłem, że film z 2008 roku może być dobry, że może być gorszy niż serial itd. Film zacny, świetna rola Raya, jestem pod wrażeniem jak świetnie wpasował się w tę rolę. Jego Punisher jest inny niż JB. I tak oglądając myślalem, kurde ten facet byłby idealny do roli Masona z CoD Black Ops czy Jones z Project IGI, gdyby kiedykolwiek kręcili te filmy. Pomyślałem poszukam filmów z jego udziałem, obejrzę. Zobaczyłem, że facet zmarł w maju. Tak młodo...szkoda. Tak czy siak obejrzę z nim filmy ale zawsze już będzie kojarzył mi się z Punisherem - super go zagrał według mnie. Spoczywaj w pokoju Ray.

Ram_3

Według mnie też świetnie dobrany do roli Franka Castle ale może to też zasługa charakteryzacji i fabuły bo tu Punisher nie pierdzieli się w tańcu i krew leje się ku uciesze widzów tak jak w komiksie :-)

borsuk96

Dokładnie - Punisher w jego wykonaniu najlepszy - dokładnie jak w Warzone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones