Ramin Djawadi

8,0
4 153 oceny muzyki
powrót do forum osoby Ramin Djawadi

Muzyka z najnowszego sezonu jest już dostępna.

"Light of the seven" przekracza ludzkie pojęcie.

harfistka_nc

Light of the Seven nawet nie brzmi jakby było z GoT (przynajmniej na początku), Djawadi wreszcie skomponował do GoT coś faktycznie nowego. Ze wszystkich sześciu ten soundtrack jest chyba najlepszy

harfistka_nc

W połączeniu z tą całą sekwencją w KL... Rany boskie!

harfistka_nc

Wolę "Hear me roar". "Light of the Seven" jest muzyką-tłem dla wydarzeń, nie wyróżnia się zbytnio. To znaczy, jest słyszalna i jest niezła, ale została pomyślana jako całość wraz ze scenami, które je tworzą. Samodzielnie nie zdaje egzaminu moim zdaniem.

piotr111

absolutnie sie nie zgadzam, organowa czesc zdaje samodzielnie egzamin bezapelacyjnie

piotr111

Mam kilka ulubionych utworow z soundtracka 6 sez: Hear me roar. Light of the seven. The red woman. Winter has come. The tower. I jak dla mnie najlepszy: The winds of winter!

harfistka_nc

"Light of the seven" fenomenalne fakt, a jak określić "The Night King"?Muzyka to jedyne co utrzymało poziom w 8 sezonie.

Faith_Armor

Zgadzam się. Muzyka w ósemce trzyma poziom i Ramin jest wg. mnie w pierwszej lidze autorów muzyki filmowej.

Faith_Armor

Nic dziwnego ,skoro muzyka jest jedyną rzeczą w której łap nie trzymali dedecy,a że Ramin jest geniuszem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones