Rami Malek

Rami Said Malek

8,4
50 322 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rami Malek

Zagrał tak cudownie w Bohemian Rhapsody, że już od kilku godzin nie mogę wyjść z zachwytu! Każdy szczegół, ruchy sceniczne, mimika..... 11/10 ❤
Powinien dostać za tą rolę Oskara

anuska171991

Zdecydowanie zgadzam się! Będę bardzo rozczarowana, jak mu się nie powiedzie na Globach, naprawdę życzę mu tego Oscara! Zagrał tak genialnie, że po prostu zostawienie go z samą nominacją będzie czymś bardzo złym.

użytkownik usunięty
HelenaDepp

No ja też będę rozczarowany, gdy przegra Globa, chociaż nie wiem jak Willem Dafoe i Lucas Hedges wypadli w swoich filmach. Z line-upu SAG tylko Bale, którego jeszcze nie widziałem, może okazać się lepszy od Malka, ale na chwilę obecną nie licząc Bale'a uważam, że Malek >> Cooper >> Mortensen >> Washington.

HelenaDepp

Zagral tak genialnie? Czy ty zdajesz sobie sprawe dziecko, co mówisz?Ale pewnie jak sie kochalo kiedyś DEppa , to Malek to tez swietny aktor.

anuska171991

Cudowna rola i Oskar absolutnie moglby byc jego...
gdyby nie Bradley w Star is born...

użytkownik usunięty
adziaaa81

Rami Malek >>> Bradley Cooper

Myślę, że Malek bez problemu wygra Oscara, a w niedzielę zacznie się jego droga po niego od Złotych Globów.

adziaaa81

Obaj panowie zagrali bardzo dobrze, ale czy lepiej od pozostałych nominowanych? nie sądzę. Za to w przypadku obu filmów, zarówno cała ta otoczka i medialna promocja , dokłada bardzo dużo do popularności , i rodzi nadmierny zachwyt wśród tzw "plebsu" . W końcu któż nie lubi tych cekinów, blichtru, powierzchownej ckliwości i romansu..

anuska171991

Już ma Złoty Glob. Wielkie gratulacje. Ogromnym zaszczytem jest TAKA rola a wygrana to powód do najwyższej dumy.

Mila1505

Mam nadzieję że podczas Oscarów akademia pójdzie po rozum do głowy i skonczy się tylko na nominacji dla Maleka. W tym roku nagroda powinna trafić w ręce Viggo za Green Book.

Maciek_2

Jeśli chodzi o kategorie aktorskie to najbardziej kibicuję Glenn Close ale to temat dla innego forum.

Mila1505

Ja też!

anuska171991

Co za egzaltacja, niewspółmierna do akurat tej roli.

A ja wręcz przeciwnie, mam nadzieję że akademia wynagrodzi adekwatnie do kreacji aktorskiej samej w sobie , a nie do otoczki, i że Malek NIE wygra Oscara. W głównej kategorii są lepsi od niego. Mam nadzieję że nagrodzony zostanie Mortensen lub Bale.

Rami Malek, zrobił na mnie większe wrażenie jako aktor, w filmie "Papillon" . Rola drugoplanowa, ale zagrana naprawdę dobrze.I nawet bardziej jego pamiętam z filmu, niż postać pierwszoplanową.

Vegelicious

PUBLICITY- to się liczy zeby dostać nagrodę. Malek miał szczęscie bo w tym roku pozostali kadydaci nie sa "fame whores" i nie liża innym tyłków.A to się liczy. Wygrywa ten o kim sie mowi najczęsciej...Wygrał najgorszy z calej 5 , a Malek ukradl oscara Mortensenowi.

anuska171991

Wykrakałaś xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones