Radiohead

8,3
13 ocen muzyki
powrót do forum osoby Radiohead

Polecam wszytskimmiłośnikom ambitniejszej muzyki. Piekne teksty, dobra muzyka, wspaniały głos i osobowośc Thoma sprawiają, że jest w tym zespole cos co zpada w pamięć. Sprawia, że nie można się oderwać. Tylko ten zespół trzeba poznawać od "najłatwiejszych" piosenek. Na początek polecałabym "True Love Waits" potem "Fake Plastic Trees" nastepnie najbardziej znana "Creep". potem "Karma Police", "Talk show host", "Lucky". jesli po tym zestawie nie pokochacie Radiohead to nie macie czego szukac w tej muzyce. Pozdrawiam :)

fake_plastic_love

nie powiedziałbym, że tylko współczesnej, muzyki w ogóle.

cleese

Ja na sam początek poleciłabym 2+2=5,później Creep,Just,Go to Sleep,No Surprises,Karma Police no i później różne kawałki np. Lucky.
Z tych ,,trudniejszych'' to polecam How To Disappear Completely,Exit Music i tego typu kawałki.:)

(ps. właśnie ja tak poznałam ten zespół,dlatego właśnie w takim zestawie polecam Thoma i reszty słuchać:) )

Aaa i żeby nie było że znam tylko te kawałki.Bo znam ich więcej...dużo więcej.Nawet można powiedzieć że wszystkie:)


Pozdrawiam fanów RH:D

Bodysnatchers

Słuchanie albumów > słuchanie pojedynczych utworów.

A zacząłbym tak: The Bends > OK Computer > Kid A > In Rainbows > Amnesiac > Hail... > reszta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones