Rachel KellerI

Rachel Rye Keller

7,3
3 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Keller

Wygląda i gra świetnie, stylizacja na lata 60-te wielce udana, jednym słowem - klasa. Jej urocza relacja z Davidem to póki co najmocniejszy atut serialu.

Zaphod

Gra tragicznie i jest tłustsza od głównego bohatera. Naprawdę, cała jej osoba niesamowicie psuje odbiór serialu, bo ciężko się patrzy na tak nieudolne aktorstwo.

_fLou

Ciężko to się patrzy na takie komentarze jak twój.

TWill20

ale po co ty mi to mówisz, co mnie to obchodzi? xD

_fLou

Przepraszam, nie wiedziałem, że mam do czynienia z osoba upośledzoną.

Zaphod

Gra nijak podobnie jak reszta załogi. Cały serial tworzy dwójka aktorów Aubrey Plaza i Dan Stevens . Reszta jest kompletnie miałka i chyba nie do końca jest to wina samych aktorów, ale budowy postaci które grają. Są proste - słabo zbudowane.

Zaphod

Co racja to racja, tak genialnej pary jak główni bohaterowie nie widziałem DAWNO, natomiast popsuli to w 5 odcinku, żeby nie spoilerować aż tak, to powiem - "za sprawą białego pokoju". Natomiast jedno zaskoczyło mnie totalnie - twarz przepiękna, stylizacja też, ale w momencie, gdy zrzuciła ciuchy... ja nie wiem, okrutnie nieproporcjonalne ciało, bary, bicepsy. Jakby ciało należało do kogoś innego, niż głowa.

Geohound

Ponieważ tak wyglądają kobiece ciała - nie zawsze są idealnie proporcjonalne jak z gazety. Mi bardzo tym zaimponowała i ona, i cały serial :)

Heidi_1611

Ale holiłudy i inne "fabryki bajek i marzeń" starają się jednak grać na prymitywnych uczuciach i potrzebach, przez co serwują w kasowych produkcjach wszelkie dupiszcza i lale, które mają przyciągać oko, a tutaj jest dość biednie - mamy tę naburmuszoną mieszankę brzydkiej filipinki z Chuckiem Norrisem (Kerry), Plazę, która gra jedną miną i spojrzeniem, nieciekawą siostrę głównego bohatera i w końcu twarz Syd, która nie współgra z resztą. Mnie, jako zdrowego hetero trochę to zawiodło, skoro już pchają się w (niepotrzebne) rozbierane sceny.

Geohound

Mnie nie, ale nie wchodźmy sobie nawzajem w upodobania łóżkowe - ten serial zbiera tak skrajne opinie od różnych widzów, nawet największych fanów marvelowskich mutantów, że nie ma sensu na ten temat dyskutować, bo forma jest tylko kwestią gustu :)

Geohound

Nie zaufałbym komuś kto sam o sobie piszę w Internecie "zdrowy hetero". Coś musi być na rzeczy ? Jest pewien gatunek "filmowy" gdzie idą w rozbierane sceny i są one główną osią fabuły i myślę że Tobie taki gatunek najbardziej przypadnie do gustu, gdyż, jak sam napisałeś powyżej jesteś zawiedziony że serial Legion nie gra na najprostszych, prymitywnych emocjach i uczuciach. Myślałem że w dzisiejszym świecie to atut a tu jednak chcemy najbardziej prymitywnej rozrywki :)

Geohound

obecnie mocno ale to b.mocno schudla

Zaphod

Nawet byłaby znośna fizycznie gdyby zrzuciła z 15kg.

h8r3d

Proponuję tak wymagającym samcom jak Wy wrzucić swoje foty, skoro tak Wam nie pasuje u niej kilka kilogramów. Geez, dziewczyna wygląda normalnie i zdrowo! Jest w tym serialu nie po to, aby przypodobać się Waszym chorym upodobaniom. Kobiece postacie na ekranie przestają powoli służyć męskiej części widowni - i bardzo dobrze.

elfka77

Dokładnie, mi w kinie brakuje naturalnych dziewczyn, które niekoniecznie muszą siedzieć codziennie na siłowni, żeby męska część publiczności ich nie hejtowała i zaakceptowała. W czasach instagramowej perfekcji tym bardziej.

xavi1991

Ja ją jak najbardziej akceptuję, po prostu mi się nie podoba jej figura. Nie ma tutaj drugiego dna i wystarczy umieć czytać oraz interpretować aby zaoszczędzić trochę stuknięć na klawiaturze.

elfka77

Skoro takie macie zdanie to macie do tego pełne prawo. Tak samo jak ja mam prawo stwierdzić, że jest gruba.
Otyłość nie jest zdrowa i nie jest też naturalna, co więcej nadwaga/otyłość jest chorobą, która podlega leczeniu.
Nie widzę powodów do takiego oburzania się ale już przywykłem, że obrońcy uciśnionych wszędzie muszą swoje trzy grosze dorzucić.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt

h8r3d

No ale to nie jest otyłość w kwestii zdrowotnej tylko lekka nadwaga.

h8r3d

To teraz sięgasz po argument "zdrowia"?. Tak samo nadmierne odchudzanie się może nie być zdrowe. Również powstają od tego choroby. Młode dziewczyny przejmują się swoim wyglądem i zaczynają się odchudzać. To o wiele częściej prowadzi do tragedii.
Poza tym, mówiąc o otyłości u tej aktorki to już zdeeeecydowanie przesadzasz.

elfka77

Owszem, anoreksja to również choroba, a odchudzanie trzeba przeprowadzać z głową.
Lekka nadwaga to 5kg, tutaj jest co najmniej 10-15kg i na pewno Rachel Keller nie jest synonimem zdrowego wyglądu.

elfka77

Niczego nie musi zrzucać, nie powinna. Byłaby to duża strata. Laska wygląda świetnie.

lokk

dokładnie!

h8r3d

chyba wziela sobie do serca twoj komentarz bo wystepuje w nowym serialu na HBO MAX - Tokyo Vice i wyszczuplala az za bardzo nawet - figura super, ale skora az napieta na kosciach...

miko1980

Fantastycznie, że wzięła się za siebie. Na pewno oszczędziła swojemu sercu sporo wysiłku. Może któraś z pań co się zesrały 5 lat temu zechce skomentować?

Zaphod

Potwierdzam, przybij żółwika :)
Pierwsze co właśnie pomyślałem, jak ją zobaczyłem to myśl, że byłaby idealna jako dziewczyna Bonda w latach 60 u boku Connery'ego. Ten retro fryz, vintage style - bardzo mi się to podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones