QueenI

9,1
191 ocen muzyki
powrót do forum osoby Queen

Uwielbiam Freddiego

użytkownik usunięty

Ale czy wszyscy najbardziej właśnie jego lubią z zespołu? Osobiście najbardziej lubię
Johna.

Ja uwielbiam Freda i Rogera :D.
Johna cenie za to, że nie odgrzewa kotletów jak Taylor i May. Wiadomo Queen ma prawdziwą wartość artystyczną tylko z Fredem ! Amen !

użytkownik usunięty
madz20

szczerze mówiąc ta kontynuacja mnie nie przekonuje. Nie będzie już takiego drugiego Queen. Bez Freddiego i Johna (a bez tego pierwszego w szczególności) to nie może być to samo.

Oczywiście każdy z członków zespołu jest wyjątkowy :) mi trudno jest określić kogo lubie najbardziej...

meggowata

Oczywiście Freddie za niepowtarzalny głos i Brian za muzykę i jego dobroć dla zwierząt :-)

sebastian22221

Ja uwielbiam także Rogera :) warto poczytać sobie o nim :) Johna lubie za tajemniczość.

Osobiście Freddiego.

użytkownik usunięty

Freddie to oczywiście mój ulubiony człowiek. Miał niesamowity talent, pisał doskonałe utwory, i dawał nieziemskie show na scenie (polecam koncert z 86' na Wembley - najwspanialszy koncert wszech czasów, po prostu trzeba go mieć). Libię też Rogera i Briana. Jedyni Deacon był taki niezbyt aktywny i nieśmiały.

oczywiście że Rogera. Nawet w książce piszą że był taki śliczny... :/

Wszyscy są fajni, ale od 30 lat najbardziej lubię Briana :)

Każdy pan z ekipy zespołu prezentuje niewątpliwy indywidualny talent i siłę muzycznego przekazu. Jednakże Freddie, swoją wszechstronną magią (bo jego talent był zachwycająco magiczny), nadawał moc oraz niepowtarzalny klimat całej działalności Queen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones