QueenI

9,1
191 ocen muzyki
powrót do forum osoby Queen

"Queen najlepszy według Brytyjczyków.
Kwartet Queen zwyciężył w plebiscycie na najlepszy zespół wszech czasów.
W głosowaniu udział wzięli słuchacze radia BBC 2. Mieli oni do wyboru pięć kapel: Queen, The Beatles (2. miejsce), The Rolling Stones (3.), Oasis (4.) i Take That (5.). Swoje zdanie wyraziło 20 tysięcy Brytyjczyków. Oceniano jakość kompozycji, teksty piosenek, koncerty oraz oryginalność wykonawcy.

Formacja Queen uzyskała 400 punktów więcej niż The Beatles."
/ http://muzyka.onet.pl/10174,1457581,newsy.html /

zwyciężyli nie pierwszy i nie ostatni raz, bo kapela była/jest świetna. Dziwna tylko jest obecność Take That... zamiast LedZep albo Pink Floyd.

MAUR

slaby zestaw dostali. powinni dac Black Sabbath, LEd Zeppelin. ciekawe wtedy jakie bylyby wyniki. ja oczywiscie za Queenem jak widac zreszta :)

MAUR

Prześcignęli Beatlów? Zawsze powtarzałam, że są od nich lepsi ;P

Lady_From_Burton_World

The Beatles lepsi a Queen za nimi. No właśnie zamiast dwóch przeciętnych kapel jakimi są Oasis i Take That powinni dać Black Sabbath, Led Zeppelin czy Pink Floyd. Ktoś kiedyś (może na filmwebie) "nazwa najlepszy zespół wszech czasów najlepiej komponuje się z nazwą The Beatles" (jakoś tak). Zespół który zrobił taką rewolucje w muzyce zasługuję na ten zaszczyt. Dziękuje Dobranoc

PlayTheGame

Może zasługuje, może nie... Żeby nie było, bardzo lubię Beatlesów, ale Queen zawsze stawiałam wyżej i nadal będę tak robić, bez względu na rankingi czy opinie innych... Przede wszystkim chodzi o Freddiego, który miał możliwości wokalne o niebo większe od całej czwórki Beatlesów, ale też o sam rodzaj muzyki, jaką grał Queen. Są mi bliżsi i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones