Polly WalkerII

Polly Alexandra Walker

7,6
3 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Polly Walker

zagrała rewelacyjnie. Nie wyobrażam sobie tego serialu bez niej.

_Mika_a

Dokładnie!

_Mika_a

Zgadzam się to mój ulubiony serial, a ona jest świetną aktorka, gdybyście ja na deskach teatru widzieli, niestety dość szbko się postarzała, ale może przynajmniej nie jest jedna z tych które robią sobie milion liftingów. Przez przypadek trafilamm na nią dzis w jakimś nowym serialu Netflixa (nie polecam ok rasizm rasizmem ale legenda arturiańska zmieniona ok, tyle że Morgana i Artur są czarnoskórzy...........tego akurat nie kupię, nie twierdzę że ciemnoskórych nie było wtedy w europie bo szlkai handlowe itd wiec byli ale jednak.......) w każdym razie zagrała w jednej scenie matkę Uthera Pndragona, nadal ma te piękne oczy i uśmiech ale wygląda starzej niż moja mama która jest od niej starsza. Niemniej Rzym to dla mnie najbardziej genialny serial jaki oglądałam i definitywnie ulubiony uwielbiam do niego wracac mam kilka kopii blue ray na wypadek gdyby jedna sie zniszczyła, zaraz za Rome goni Deadwood. Wszyscy piszą ze to GoT otworzyło drzwi do robienia seriali większym rozmachem, nie nie, to był Rzym, Deadwood i Broadwalk Empire got tylko ich dogonił i przegonił bo technika sie rozwinęła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones