Piotr Polk

8,1
13 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Polk

dzisiaj dostałam zdjęcie z autografem od Piotra Polka napisałam do niego na facebooku i odpisał że mi wyśle zdjęcie z autografem nie dość że świetny aktor to i sympatyczny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kinomanka_13

Mam do ciebie ogromną prośbę. Czy spróbowałabyś zdobyć również dla mnie zdjęcie z autografem. Sama bym spróbowała, ale nie mogę zalogować się na facebooku. Z jakiegoś nieznanego mi powodu szanowny facebook mnie odrzuca, pomimo, że bardzo dokładnie wypełniam wszystkie puste miejsca, które należy wypełnić przy rejestracji, zawsze wyskakuje mi komunikat, nie zalogowany. Już tyle razy próbowałam, że straciłam już jakąkolwiek nadzieję na zalogowanie i zrezygnowałam z tego pomysłu. Gdyby ci się udało to proszę o kontakt (podam ci wtedy mój adres e-mail, żebyś mogła mi go przysłać). Naprawdę będę ci bardzo wdzięczna.

Alanka_2

mogłabym to załatwić ale nie w tym miesiącu ponieważ nie ma mnie od jutra do połowy czerwca.

kinomanka_13

ale przyopmniało mi się mam pomysł ,dam ci adres gdzie możesz zdobyć to zdjęcie z autografem to jest namiar :

Piotr Polk
Agencja Muzyczna QL MUSIC
ul. Lipska 5
03-904 Warszawa

kinomanka_13

To miło, że zechciałaś podać mi adres, ale nie wiem czy coś z tego będzie, bo drukarka mi padła i nie wiem, kiedy wróci z naprawy, o ile w ogóle wróci, bo ostatnio dość często się psuje, a o zakupie nowej za bardzo nie mam co marzyć, bo moja niska pensja za bardzo mi na to nie pozwala, więc poczekam na ciebie do połowy czerwca, ale jak wrócisz to obiecaj, że szybko to załatwisz. Z góry bardzo ci dziękuję i przepraszam za kłopot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones