Piotr Polk

8,1
13 453 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Polk

B. dobry aktor, wspaniały głos, którego po mistrzowsku użyczył prof. Lupinowi (mam nadzieję, że w nast. częściach Pottera, gdy pojawi się Lupin, w wersji poslkiej też przemówi głosem pana Piotra) - jednym słowem - super:)

Mortiana

Masz rację :) Według mnie ten głos pasował idealnie do profesora Lupina :) I też mam nadzieję,że w następnych częściach użyczy profesorowi swojego głosu :)

Mortiana

A ja wiem... Taki zły to on nie był, ale idealny też nie. Czasami miał trochę zbyt... niemiły, albo taki obojętny głos. Remus powinien mieć nieco cieplejszy ^^. Ale cóż, nie mówię, że pan Polk był zły, chociaż do mojego idealnego wyobrażenia głosu Lupina mu trochę brakuje.
A "To był demennntor" mnie zwaliło z nóg nawet :D.

moony_alex

Ma cudowny głos - nic dodać nic ująć.

Mortiana

Zgadzam się. Głos boski. Aktor też znakomity, po za tym świetnie śpiewa, w dodatku przystojny, i to spojrzenie... uwielbiam...

Mortiana

Kurczę, teraz weszłam na stronę p. Piotra, czytam ten temat i tak sobie myślę: "fajnie napisała dziewczyna [założycielka tematu]" przyglądam się... a to ja założyłam ten temat XD to było tak dawno, że zapomniałam... :P
ech... Piotr jest cudowny. Choć nie lubię tego typu programów, zaczęłam oglądać 'Jak oni śpiewają', gdyż Piotr tam występuje. I to jak wyśtępuje. Nie dość, że przystojny, utalentowany, miły i skromny to dodatkowo ślicznie śpiewa. a Lupinem jak mówiłam, był super i bardzo się ucieszyłam, że Lupin, który w Zakonie mówi 'aż' 1 lub 2 zdania, znów przemówił głosem Polka.
Moim marzeniem jest zobaczyć Piotra w sztuce teatralnej, gdyż w telewizji czuję Polkowy niedosyt; a dodatkowo móc z nim porozmawiać... ach! :)))
pozdrawiam Cię Piotrze serdecznie, wierna gliwicka fanka:))

Mortiana

Pan Polk gra w teatrze Syrena w Warszawie a pod koniec grudnia wystąpi w premierze farsy "Zamiana na wakacje" w Teatrze Komedia też w Warszawie, zapowiada się śmieszna sztuka z dobrą obsadą:)

Mortiana

Na prawdę ma super głos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hitek

Ten głos to miód, ach chyba zakochałam się w Lupinie

SnapeForever

Ja również uwielbiam Piotra Polka. Ma fantastyczny, ciepły głos, cudownie się uśmiecha i jest bardzo, a to bardzo przystojny :)). W dodatku wspaniale śpiewa, genialnie gra w telewizji i ma cudne spojrzenie:)). Lubię go jako podinspektora Oresta Możejkę w serialu "Ojciec Mateusz". Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami w tym poście. Muszę zobaczyć z nim pozostałe filmy i seriale. Kocham go!!! :))

Mortiana

Mój wilkołaczy crush: Remus z twarzą Edwarda Stachury i glosem Możejki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones