Piotr NowakI

6,4
3 913 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Nowak

Nie jestem ekspertem, ale jak dla mnie, wyczuwam w Nim duży potencjał do ról komediowych:)).Ma chłopak "błysk w oku";)

Nina_73

a ja go nie znoszę bo gra ciągle czarne charaktery i jest brzydki

kinomanka_13

No świetne argumenty brawo kinomanko. Powiem ci ,że aktor nie musi być piękny jak adonis super maczo od tego jest modeling. Aktor ma posiadać talent. I nieprawdą jest ,że gra tylko czarne charaktery gra również zwariowane postaci tylko pewnie takich seriali jak Wszystko przed nami nie oglądasz:) Aktor musi zagrać wszystko nawet mogą być czarne charaktery bo niestety nasz rynek filmowy jest lichy albo zatrudniają tych samych aktorów np Szyc, Adamczyk bo z góry zakładają,że przyniesie im zysk. Chwała za to ,że jeszcze są mądrzy reżyserzy jak Krauze, czy Holland ,że zatrudniają różnych aktorów do swoich filmów a jak już tego samego aktora z którym wcześniej pracowali to w całkiem różnych rolach.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Mylisz się, jest bardzo przystojny.

I ma cudowny głos :)

kinomanka_13

Zagrać czarny charakter to właśnie jest zawsze najcięższe wyzwanie dla aktora.

AntyNedzaUmyslowa

zmieniłam o nim zdanie bo w sobotę oglądałam film ,, Ostatnia akcja " grał tam czarny charakter i przygłupa, wymiatał tam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones