Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk
DobryDzieciak

Tani jest, więc ma dużo propozycji i gra w każdej reklamie jaką mu podsuną w salonowym towarzystwie. Zawód aktora dzisiaj ma jednak coś z prostytuowania się na oczach publiczności. Po latach to zrozumiałem widząc te obrzydliwe i nachalne reklamy, które atakują nasze oczy w Tv w ilościach przekraczających wszelkie rozsądne normy.

traveler

Taak. Zwłaszcza te ostatnie reklamy w banku i charakteryzacja pana Adamczyka do nich są okropne.

jagoda49

Ostatnio zagrał w najnowszej "super produkcji" reklamie butów jednej z firm obuwniczych. Dzień bez Adamczyka w reklamie to dzień stracony.

traveler

nadmienie tylko że buty tej firmy to gówno nie ztej ziemi , płacisz 100 zl za 2 miesięczne buty...

FRANK_MARTIN_FILMWEB

nie wspominając o szkodzie jakie te buty wyrządzają stopie pod względem zdrowotnym.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

hahahahahaha padłem ;)

traveler

Dzisiaj pochwalę look pana Adamczyka w reklamie Eurobanku. Ma zarost/bródkę, wygląda fajnie i jest dowcipny. Takie reklamy mogę oglądać. Rozumiem, że aktorzy chcą dorobić,jak mają możliwość.

DobryDzieciak

to samo chciałem napisać, że parówa
dziwne

cavesofsteel

słaaaaby aktor

leon_filmweb

Slaby ale do seriali go biorą bo podobno się podoba widzom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones