Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

zszokował mnie reportaż vivy! z Piotrkiem, uwielbiam tego aktora, ale czy on naprawdę oszalał??? zostać w rzymie i nie wracać do Polski??? Już sam tytuł brzmi strasznie " Mój Rzym, Moje nowe życie". A treść???
"Warszawa jest dla mnie jak żona, a Rzym jak kochanka, chociaż może się mylę, bo nigdy nie byłem żonaty.:) Na razie jestem pod tak wielkim wrażeniem tego miasta, że WCALE NIE CHCĘ STĄD WYJEŻDŻAĆ..." Panie Piotrku, proszę wszystko, tylko nie to!!!
załamana

markreda

Spokojnie, w tym samym wywiadzie pisze, że wynajął mieszkanie w Rzymie tylko na 6 miesięcy. To Polak i na pewno wróci do Polski.

jool

fakt, ale jednak mówi, że wcale nie chce wyjeżdżać z rzymu i to jest niepokojące
a poza tym co on będzie robił tam cały sierpień? scenariusz dostanie dopiero we wrześniu

markreda

ale za bardzo kocha polske żeby mieszkac we włoszech...chociaz jeśli tam jest szczęśliwy i już pokochał rzym to kto wie?..jak narazie kręci film i życzymy mu powodzenia :D

Divian

ja oczywiście też życzę mu powodzenia z całego serca, ale jak teraz będfzie miał tyle zagranicznych propozycji, to nawet jeśli mieszkał by w Polsce, żadko będzie można go zobaczyć :(

markreda

Ucieszyłabym się gdyby zaczął grać w zagranicznych filmach. Przecież polskie w ogóle nie dają mu możliwości pokazania jaki ma talent!
Dopiero w 'Karolu' Go dostrzegłam, bo wcześniejsze produkcje to..pożal się Boże.... na przykład 'Ciało' - tragedia!
Pozostaje nam tylko teatr, tam też nikt mu nie podcina skrzydeł, bo teatr to wolność, prawda? :D
ps. Uwielbiam Piotra i mam nadzieję, że ujrzymy go w przyszłym roku w wielu filmach!

Karla

było by fajniegdyby zagrał w zagranicznym filmie, ale w Polsce też było by miło go zobaczyć
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones