Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Naprawdę już "Rzygam" tym aktorem. Szanowałem go bo zagrał kilka dobrych ról ale teraz jest go wszędzie pełno.
Bierze każdą role a te reklamy z jego udziałem to już kompletna żenada ja nie wiem naprawdę tak mu na kasie zależy że
musi brać wszystko co mu proponują. Jest naprawdę dobrym aktorem a tak się nie szanuje.

kksgogo123

Potwierdzam, na widok Pana Adamczyka wymiotuję jak kot. Mam nadzieję, że nigdy, przypadkiem, nie spotkam tego Pana bo będzie masakra.

kksgogo123

po prostu fuuuuuuuuj

BloodyMaja

zgadzam się jest dobrym aktorem, bardzo go lubię ale mnie najbardziej denerwuje że się prostytułuje w reklamach a najbardziej w reklamie eurobanku a w reklamie CC nawet nieźle wypadł.

kksgogo123

Ja też za nim nie przepadam. Idzie po najmniejszej linii oporu. Za ładny, za gładki, nijaki. Szkoda .

kksgogo123

Wg mnie jeden z najlepszych obecnych polskich aktorów. Co do "prostytuowania" sie w reklamie. To juz jego sprawa jak zarabia pieniadze, kazdy z was zrobilby tak samo jakby poswiecili wam przed nosem milionem złotych(strzelam). Poza tym nawet w reklamie potrafi dobrze zagrać i mimo kiczowatego scenariusza wychodzi z twarzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones