Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Adamczyk to bardzo dobry aktor komediowy. Najbardziej chyba lubię jego rolę Andrzeja w
Przepisie na życie. Gra tam świetnie, mimika twarzy, to jąkanie, leje wtedy ze śmiechu ; ) A poza
tym lubię jego głos, w sensie dubbingu. Kiedyś nawet nie wiedziałam że to on podkłada głos
Syndromowi z Iniemamocnych. A wyszło to super. BTW, tak szczerze to wolę polski dubbing
Iniemamocnych niż angielski, głównie za Boba, Wiolę, Ednę no i właśnie Syndroma : )

natka17_1998

Ja go uwielbiam w roli Andrzeja ;)

karolina922

Chyba najfajniejsza i najzabawniejsza postać w serialu ; )

natka17_1998

Dokładnie ;) Bez Żabci nie byłby to tak fajny serial

karolina922

Uwielbiam jak Beatka mówi do niego ,,żabciu'' : ) Rzeczywiście bez niego to już nie było by to samo ;D

natka17_1998

Zgadzam się, ale chyba nie widziałaś filmu "Testosteron" jako Kornel Olendzki wymiata po prostu!
P.S Wiem że data :P

Kajsones55

Nie, nie widziałam. W ciągu lat moje gusta też się trochę zmieniły i rzadko oglądam takie komedie, praktycznie przelotem w telewizji (zwłaszcza ,,nowe", które nowe są tylko ze względu na roku produkcji, a mam wrażenie, że niczym się nie różnią od poprzednich). Ale może kiedyś akurat natrafię, do Pana Adamczyka nadal czuję pewną sympatię.

natka17_1998

Mimika twarzy.... Dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones