Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

A ja naprawdę nie rozumiem, jak można uznać go za złego aktora. Przecież Adamczyk potrafi zagrać wszystko. To, że gra w reklamach nie znaczy, że trzeba go skreślić. Patrzcie na jego grę aktorską, a nie reklamy w których gra.

karolina922

Być może jest go za dużo i stąd ogólne zmęczenie jego osobą.

karolina922

Nie można mieć szacunku do aktorów grających w reklamach. Robią pieniądze na oszukiwaniu ludzi.

Pericorp

ale czeba mieć szacunek do człowieka. Pomudl się za Niego by nie oszukiał ludzi

kasia_248

Ja się pomodlę za ciebie, żebyś sobie słownik ortograficzny kupiła

karolina922

Zgadzam się z Tobą całkowicie.

Martha1990

Cieszę się :)

użytkownik usunięty
karolina922

Powinien być troszkę bardziej subtelny w wybieraniu ról. Raz gra papieża, potem Hitlera, następnie jakiegoś alfonsa... No rozrzut niesamowity.

aktor to zawód

maciekd_filmweb

Niektórzy chyba tego nie rozumieją. Przecież wiadomo, że aktor może raz zagrać np. jakiegoś zbrodniarza, a raz dobrego człowieka. Co to za aktor, który specjalizuje się tylko w jednym rodzaju ról? Moim zdaniem żaden :P

Od kiedy to dobry aktor gra rolę jednego kalibru. Na tym polega właśnie prawdziwe aktorstwo, by umieć wcielić się w tysiące najróżniejszych ról, umieć odwzorowywać charakter i osobowość najróżniejszej maści ludzi.

karolina922

zgadzam się, przecież nawet taki aktor jak Harrison Ford grywał w reklamach, no cóż Polska to nie USA ile się w Polsce rocznie kręci filmów na poziomie? Dlatego aktorzy muszą dorabiać

maciekd_filmweb

nie mam nic do Adamczyka za rolę papieża nie wyobrażam sobie innego aktora w tej roli próbowałam wyobrazić sobie innego aktora i nie wyszło , ale wnerwia mnie jego udział w reklamie Eurobanku .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones