Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Jego dni na planach filmowych, są już niestety policzone. Wcześniej , czy później ktoś zauważy, że to
jest stary dziadek i nie nadaje się już na role amantów. Czego sobie i jemu ze szczerego serca
życzę, bo już się patrzyć na niego nie da. Niech ustąpi miejsca innym, młodszym.

dddolo

lubię go i nie przeszkadza mi że gra w tylu filmach , ale wnerwia mnie w reklamie eurobanku.

dddolo

Hej :) Na tym forum zacytowałam Twój nick i temat dyskusi :) piszę aby nie było żadnych niesnasek :) http://www.filmweb.pl/person/Piotr+Adamczyk-399/discussion/opinia-2385354

dddolo

No dokładnie! Nie rozumiem tego obsadzania go w roli łamacza kobiecych serc. Wygląda jak kretyn... A jak sobie pomyśle, że to jemu przypadła rola grania Ojca Świętego to mi się aż słabo robi. Największy błąd w historii kina. Jon Voight to prawdziwy aktor! Jego się ogląda z przyjemnością, a jak na tego patrzę, to mam ochotę telewizor wyłączyć :D Wszędzie go wciskają, jakby jakimś co najmniej Bradem Pittem był ;d

sandra_Debska

Twój tok myślenia Amerykańscy aktorzy są wyśmienici a Polscy aktorzy to totalna beznadzieja i nieporozumienie.
Ile ty masz lat ?

Kajsones55

Tego nie napisałam, nie uważam żeby wszyscy polscy aktorzy byli beznadziejni, tak samo jak nie uważam żeby wszyscy amerykańscy byli cudowni i mega utalentowani. Wyraziłam swoją opinię, chyba mam do tego prawo? :) Pan Adamczyk mi się nie podoba jako mężczyzna, tak samo jak nie podoba mi się jego gra aktorska, tyle w temacie. I mój wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones