Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Te ostatnie reklamy bankowe są paskudne. Charakteryzacja i prezentacja jest okropna. Ani to ładne, ani interesujące, ani śmieszne, tylko głupie. Do dzisiaj pamiętam jak panowie Kaczyńscy grali w filmie "O dwóch takich co ukradli księżyc" i jakoś nie mogłam traktować ich poważnie. Teraz jak zobaczę pana Adamczyka to zawsze będę słyszeć cash-back i widzieć go w tej głupiej reklamie bankowej. I jak mam jego poważnie traktować. To faktycznie parówa.

jagoda49

też zadaję sobie to pytanie.

jagoda49

A mi to jakoś nie przeszkadza:p swoje role w filmach gra moim zdaniem świetnie i jego udział w reklamie tego nie zmienia.teraz dużo aktorów występuje w reklamach,uważasz że to wstyd? Pozdrawiam

marcia86

Nie reklamy to nie wstyd. Chodzi o rodzaj reklam i prezentacje aktora(wygląd, zachowanie). W ostatniej reklamie cash-back jego charakteryzacje są paskudne.

marcia86

Zgadzam się. Udział w reklamie nie umniejsza talentu aktorskiego.

karolina922

Dodam jeszcze, że w kalendarzu Dżentelmeni 2014 ma np. dobry wizerunek/look. Jest z krótkim zarostem i widać trochę zmarszczek i jest w stroju sportowym. Wygląda świetnie, jak człowiek. On nie musi robić z siebie pajaca.

jagoda49

no niby nie musi...może to jakieś jego dodatkowe hobby hehe:P jak dla mnie ma facet poczucie humoru i dystans do siebie.oni mogą być mu wdzięczni bo tylko jego osoba ratuje tą reklamę :P:)

karolina922

dokładnie...nie każdy aktor potrafi zagrać tak różne role.raz papieża raz żabcie w serialu a nawet w głupkowatej reklamie.wszędzie potrafi się odnaleźć i właśnie dlatego jest moim ulubionym polskim aktorem :)

marcia86

Moim ulubionym polskim aktorem też jest Adamczyk :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones