Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Mistrz aktorstwa - też w reklamach znienawidzonych przez tzw haterow w postach poniżej (żal mi
was ludzie - nie macie poważniejszych rzeczy w życiu gdzie możecie pompować emocje ?).
Niestety polska kinematografia jest na tak niskim poziomie , że wg mnie większość produkcji w
których zagrał jest żałosna - ale każda jego rola świetna.

zun82

zgadzam się z tobą uwielbiam go w komediach, lubię powracać do jego roli w nie kłam kochanie czy w listach do m.

zun82

A ty nie masz poważniejszych rzeczy w życiu niż bronienie aktorzyny na stronie internetowej?
PS Nie stawiamy spacji przed znakiem zapytania.

Surine

Ja go nie bronie - wyrażam swoją opinię. Na temat zarówno aktora jak i wszechobecnych na filmwebie haterów. Jest tego coraz więcej i jest to dla mnie smutne. Można po prostu napisać, że aktor wg mnie jest słaby, a co innego ziać nienawiścią - dla mnie wyrażenie opinii przesiąkniętej taką nienawiścią jest dla mnie zupełnie niewartościowe , bo nie ma w niej oceny jakości gry aktorskiej tylko czymś spowodowana zawiść ;) A co do pytajnika to nigdzie jakoś nie mogłem znaleźć informacji na temat tego, żeby był to błąd. Ale wezmę sobie do serca tą uprzejmą radę i będę od teraz wszystkie znaki interpunkcyjne stawiał zaraz za słowem. I z wdzięczności za tą radę dam Ci swoją:
"Niezależnie od wybranej pisowni skrótu potrzebny jest jakiś znak interpunkcyjny, który odzieli go od treści danego postscriptum" Mirosław Bańka, PWN
Także jedyne poprawne formy skrótu postscriptum to:
PS. To jest postscriptum.
PS: To jest postscriptum.
P.S. To jest postscriptum.
P.S.: To jest postscriptum.

zun82

Jeżeli w ogóle obchodzą cię hejterzy w internecie, to musisz mieć poważny problem.

Masz, nieuku: http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=1585

Surine

To wręcz komplement z Twojej strony ;) Obchodzi mnie to , co mnie otacza - to dość ludzkie podejście. Jeśli twierdzisz, że to problem to Ciebie też zaczyna mi być żal. Zacytowałeś mi tutaj wypowiedz z 2002 roku. Poszukaj czegoś świeższego, po drugie językoznawczy się spieraj o to od czasu do czasu. Zapomniałeś jednak poprzeć twojego twierdzenia z poprzedniego postu odnośnie znaków interpunkcyjnych - takie twierdzenie bez poparcia napisane przez kogoś, kto raczej nie świeci tu przykładem poziomu (i to niestety nie tylko języka - twoje chamstwo w odpowiedzi na zupełnie ni agresywny tekst może tylko świadczyć właśnie o poziomie) jest nic nie warte. Poza tym przypominam , że dyskusja na temat aktora , jeśli nie masz czegoś w tej sprawie do dodania to zachowaj resztę dla siebie. O ile ja jeszcze mam zabawę z tej rozmowy o tyle dla reszty świata, która tu wchodzi podyskutować o aktorach i filmach, ewentualnie poznać opinie innych na te tematy jest to raczej wkurzające.

zun82

Aha, zapomniałem jeszcze o jednym: "Ale wezmę sobie do serca tą uprzejmą radę" - "tę" a nie "tą".

Grammar nazi się odmeldowuje. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones