Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 620 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Amerykańscy aktorzy też grają w reklamach ale jakos ich nie krytykujecie. Ja nie patrzę na to czy aktor gra w jakiejś reklamie czy nie, tylko na to jak gra. A Adamczyk jest świetnym aktorem, sprawdza się w każdej roli.

patii1234

Zgadzam się. Światowe gwiazdy aktorstwa, sportu i ogólnie rzecz biorąc showbiznesu, które za swoją normalną pracę dostają miliony dolarów biorą udział w reklamach (nierzadko w polskich reklamach!). Czemu więc Adamczyk nie może sobie dorobić? A mi jego reklamy się nawet podobają!

gmk

wreszcie normalny porządny komentarz:)

patii1234

Czy dobrze kojarzę, że jakoś na początku kariery grał w filmie Kamienie na szaniec? Bo wzmianki w informacjach o tym nie znajduje.

patii1234

wreszcie ktoś trzeźwo spojrzał!

patii1234

Zgadzam się, że Adamczyk jest dobrym aktorem - potrafi zagrać naprawdę skrajne charaktery. A co do reklam - kompletnie nie rozumiem, czemu ludziom to przeszkadza. jakieś dziwne to dla mnie. aktor jest aktorem, gdyby grał w reklamach, a nie był znany to byłoby lepiej? bezsens

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones