Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk
BostonMan

Tylko ze jest coś w tej grze w komedyjkach, co znamionuje najlepszych - gra w nich doskonale, i tam pokazuje swój kunszt , przynajmniej w jednej (ponieważ nie oglądam komedyjek, ocenę opieram tylko na "Tylko nie kłam kochanie").

Wydmin

mi się podobał w nie kłam kochanie, we wkręconych i w papieżu.

kinomanka_13

Kurcze może tam zagrał OK, tylko jak film nie wkręca to i gra wydaje się gorsza, a całego nie obejrzałem

Wydmin

Ja jakoś nie mogę przebrnąć przez te filmy, ale oglądając Och Karol 2 naprawdę jego wizerunek mnie wymęczył, za to w mundurze ss grał świetnie

BostonMan

Przyznaję, nie podszedłem - do dziś - do "Och Karol 2", choć wypadałoby, bo my tu jeśli mamy jakieś ambicje, jesteśmy jakby krytykami filmowymi oglądającymi więcej niż się lubi. A co do gry w mundurze, czyli zapewne w "Czasie honoru" - racja, grał znakomicie, straciłem poczucie fikcji wynikające z identyfikowania aktora jako odtwórcy Papieża czy Chopina. Tak zagrał, że patrzyłem z napięciem na niego jako na nazistę i zgrzytałem zębami, choć zorientowałem się, że scenariusz łagodzi tę rolę, bo tam chodziło o wyrafinowaną grę wewnętrzną Niemców między sobą no i o scenariuszowe ocalenie pozytywnych bohaterów, by dłużej byli w serialu (to mnie zresztą zniechęciło do tego dobrego skądinąd serialu).

Wydmin

On ma taki typ urody, że ten mundur mu naprawdę pasuje!

użytkownik usunięty
BostonMan

zgadzam sie !!

Pozdrawiam!

BostonMan

Zdecydowanie w Czas honoru! Jego życiowa rola to Lars Rainer.

nudecroft

Ooo tak. Lars Rainer dobrze mu wyszedł :)

nudecroft

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones