Pierre Niney

8,1
2 429 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pierre Niney

, że przyjdzie mi napisanie takiego komentarza, ale... Mój Boże, jaki on jest przystojny! Wiem, że to powierzchowne i nie
powinno się wystawiać aktorowi oceny na podstawie jego ładnej bądź brzydkiej budzi, ale on... ma u mnie 10/10!! :D
Uwielbiam na niego patrzeć i liczę, że w przyszłości zobaczę go jeszcze w wielu filmach.

zafrina09

hahaha ja tez! Wlasnie obejrzalam 'Milosc po francusku'., facet z filmu i facet na glownym zdjeciu to zupelnie inne osoby! W filmie zachwycalam sie jego pieknymy oczetami. Piekny facet!

marzeni

Taak! Również uwielbiam jego oczy. Takie intensywnie brązowe i przepastne <3 Mogę oglądać go godzinami. I fakt, na plakacie ,,Miłości po francusku" wygląda zupełnie inaczej, tak... przeciętnie. Kompletnie inny facet. Ach... powinno być więcej takich jak on.

zafrina09

Ogladalas moze 'Yves Saint Laurent'? Nigdzie nie moge znalezc :(

marzeni

Poluję na ten film już od początku czerwca. Chciałam wybrać się do kina, liczyłam nawet na to, że znajdę w internecie jakąś wersję choćby tylko po francusku, jakoś bym sobie poradziła, ale nic. Ogłuszająca cisza, a na forum dot. filmu żadnej pomocy. :<< Jeśli jednak coś znajdziesz, daj znać :)

zafrina09

Jedyna opcja to ssac przez torrenty :( do moich ulubionych Francuzow zaliczam rowniez Guillaume'a Canet, Vincenta Cassela, Oliviera Martineza i... mojego bylego chlopaka ;)

marzeni

W takim razie muszę uzbroić się w cierpliwość albo polować na ten film w mniejszych, studyjnych kinach. :<
Ooo, tak również mam słabość do Vinventa Cassela. Jest... ciekawie brzydkim mężczyzną. Albo też inaczej, interesująco przystojnym :) poza nim na mojej liście znaleźli się też Gaspard Ulliel, Vincent Lacoste (który był przeuroczy w Asteriksie...) i Louis Garrel, który w pewnych ujęciach niesamowicie przypomina mi Pierra (ten sam typ, podobna linia szczęki i nos). Chociaż i tak jak dla, mnie ostatnimi czasy, Pierre bije tamtych przystojniaków na głowę. :)

zafrina09

... a muzycznie kocham Damien Saeza! Wspanialy gosc. Zafrinko, wlasnie ogladam 'Yves Saint Laurent', Niney rozkochal mnie w sobie jeszcze bardziej!!!

marzeni

O rany... też muszę!! Już oglądając zwiastun byłam w nim zakochana, co więc będzie po obejrzeniu filmu!? Jednak jeśli z torrenta niestety nadal sobie poczekam :< Ale gdyby to jednak nie był to torrent... podeślesz linka?:)
Hmm, na francuskiej muzyce się nie znam więc siłą rzeczy nie kojarzę żadnych przystojnych mężczyzn z tej branży. Ubóstwiam za to Pascala Brodnickiego. Zwłaszcza jego akcent. Po prostu poezja, jak dla mnie mógłby nawet czytać audiobooki.:)

zafrina09

Niestety, z torrenta. Nie moglam nigdzie znalezc filmu na streamie po angielsku (po polsku nawet nie probowalam szukac). Oczarowana jestem, pieknie wygladal jako Saint Laurent. Za sama fryzure powininen zostac wyrozniony ;) na pewno jeszcze wroce do tego pieknego acz bardzo smutnego filmu. A w wolnej chwili przetrzepuje jego filmografie by znow go obejrzec i sie zachwycac :) cholernie piekna linie szczeki ma ;)

marzeni

Och, po raz kolejny zabrzmi to niedojrzale i dziecinnie, ale... on cały jest piękny:) Naprawdę, jeszcze nigdy żaden aktor mnie TAK mocno nie zafascynował (nie mówię tylko o wyglądzie). Jednak ja najbardziej kocham jego oczy...<3

zafrina09

Haha, a już myślałam, że tylko ja mam bzika na jego punkcie :D Dołączam się do ochów i achów, dziewczyny ;)
W trakcie seansu "Miłości po francusku" przez cały film towarzyszyła mi nieodparta chęć przytulenia go :D Te oczy i rozwichrzone włosy... No jest po prostu przesłodki, no!

kkasperek

Dokładnie. Przytulić go i nie wypuszczać z objęć :) Przecudowny. A ,,Miłość po francusku" znam już chyba na pamięć, bo niestety filmów z jego udziałem jest niewiele, a jego role w tych filmach są jeszcze mniejsze. :<

zafrina09

A widziałaś "Comme des frères"? Tytuł angielski to "Like brothers"- bardzo dobry film, można go znaleźć w internecie z angielskimi napisami. Niney gra w nim jedną z głównych ról i jest równie uroczy jak w "Miłości..." ;)
A tu jeszcze taki mały smaczek: youtube.com/watch?v=XU9Zjj2MfhU

kkasperek

Ten filmik widziałam, cudownie ogląda się takie materiały :) A co do filmu "Comme des freres", znalazłam go do ściągnięcia, jednak bez jakichkolwiek napisów, więc odpuściłam po 10 minutach, które zobaczyłam (a zapowiadał się naprawdę nieźle:)). Ale pogrzebię jeszcze w sieci, pewnie znajdę;)

zafrina09

zalukaj. tv/zalukaj-film /20693/yves_ saint_laurent_2014_.html caluuuusienki film :D ogladam juz drugi raz :D

marzeni

tylko usun spacje z adresu :)

marzeni

Mój Boże, dopiero teraz zauważyłam. Ale dziękuję!!! :D Zaraz zacznę seans!!!!

zafrina09

daj koniecznie znac ;) ja jestem bezgranicznie zakochana w muzyce z tego filmu!

marzeni

Nie spodziewałam się takiego filmu. W pewnym momencie miałam wrażenie, że nie oglądam na ekranie Pierre'a, tylko zupełnie innego człowieka. Niesamowita kreacja. Do tego ta muzyka...! Jeszcze raz dzięki za linka!

zafrina09

Nie wiem czemu, ale po obejrzeniu tego filmu pomyslalam o Tobie :) Cudowny film, przepiekna muzyka. A taka pan redaktor na filmwebie mu recenzje trzasnal, ze az sie rozzloscilam.

kkasperek

gdzie można obejrzeć Like brothers z angielskimi napisami?:D

klau23

Chciałabym pomóc, ale niestety nie pamiętam :/ Poszperałam trochę w google i znalazłam ;) W mojej wyszukiwarce zapisały się strony:
movierulz.com/watch-just-like-brothers-2012-full-movie-online/
iwannawatch.to/2013/04/just-like-brothers-comme-des-freres-2012/
Pamiętam jednak, że na niektórych włączał się limit czasowy, więc szukałam metodą prób i błędów.
Powodzenia :)

kkasperek

bardzo dziękuję! ;))

zafrina09

Myślałam, że jestem jedyna i że zwariowałam, ale okazuje się, ze wszystko ze mną w porządku. Próbuję właśnie obejrzeć całą filmografię, ale francuskie filmy, szczególnie te z udziałem Pierre`a są straszliwie trudne do odkopania nawet po francusku. YSL oglądałam z zachwytem nie tylko ze względu na Pierre`a, ale ten czynnik też odgrywał sporą rolę, ale też ze względu na muzykę i Guillaume`a Gallienne. Swoją drogą Pierre nie dość, że wygląda fantastycznie, to jeszcze jest bardzo wesołym i inteligentnym człowiekiem. Rozpisałam się i już jest mi wstyd, że piszę tutaj takie rzeczy.

foucade

Francuzi sa wspaniali. Cos i tym wiem ;)

zafrina09

śliczny jest ;)

masquerade__

Prawda? Nadal nie mogę temu zaprzeczyć, mimo że "faza" na danego aktora zwykle trwa u mnie od tygodnia do dwóch. ;) A tutaj proszę, Pierre złapał mnie za serce i nie chce puścić.

zafrina09

Tak, ja też mam fazę od sierpnia, obejrzałam w zasadzie już wszystkie filmy, w których grał, ostatnio 'Lubię patrzeć na dziewczyny' z rosyjskim dubbingiem, ale dałam radę;))) PN jest zjawiskowy. Teraz kręci z Banderasem 'Altamirę'.

thisfiennesismines

Rosyjskie napisy? Haha, to się nazywa oddanie sprawie! Oglądałam jakiś czas temu 'Mężczyznę idealnego' (nomen omen). Piękny tam był :) Jakie są Wasze wrażenia, dziewczyny? Widziała któraś z Was?

zafrina09

Właśnie oglądałem "Frantza". Nie tylko jest przystojny, gra też bardzo dobrze.

zafrina09

Współczuję gustu i braku podstaw antropologii

zafrina09

To masz słaby gust

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones