Peter Sarsgaard

John Peter Sarsgaard

7,3
17 087 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Sarsgaard

Uwielbiam męski zarost, ale on wygląda zdecydowanie lepiej bez.

Lipstick_92

Ok, dzięki za info.

Lipstick_92

A wszystkie moje byłe kazały mi się golić, choć tego nie znoszę. Powinienem urodzić się w średniowieczu ;)

Pyrogenus

Niektóre kobiety po prostu nie lubią zarostu ;) Nie znają się i nie wiedzą co dobre :D

Lipstick_92

No właśnie, tylko zawsze one stanowią tzw "większość", przez co my - zarośnięci, musimy dłużej szukać partnerek lub cierpieć niemal każdego dnia. Jednak kończę narzekać, bo mogę mieć nalot biednych, cierpiących niewiast, które depilują sobie wszystko poza włosami na głowie, zużywają sobie wzrok patrząc w lustro 678x dziennie, niszczą skórę w solarium oraz włosy od wiecznego farben lehre, o bardziej ekstremalnych poświęceniach typu skalpel, odsysanko itp wolałbym nie wspominać... Nie wymyśliłem tego, chociaż osobiście lubię "gładź", no może poza fryzurką na diamencik (na dole), po prostu zabawne jest to, że ludziom można wmówić wszystko (nie wszystkim i tych lubię), coś co dzisiaj jest modne, np za 5 lat będzie skrajnym obciachem, po czym minie kolejne 5 lat i produkt w lekko zmienionej wersji niż pierwowzór okazuje się hitem sezonu, bo jakiś koleś, tzw "ekspert czy znawca" tak powiedział, zgodziło się z nim kilku mniej ważnych "znawców", później na gali wybrańców pojawi się w danym ciuchu jakaś Doda i lawina rusza, kasa leci i wszyscy się cieszą. Szkoda tylko, że tak stało się ze wszystkim (kino, motoryzacja itp, w każdej dziedzinie dzieje się to samo). Pozdrawiam Cię Lipstick_92 i inne wielbicielki zarośniętych typów - często pod tym "dywanem" kryje się interesujący osobnik, ja tymczasem zamykam właz do swej jaskini i czekam, aż obudzi mnie kobieta z brodą xD

Pyrogenus

Drogi użytkowniku pozamiatałeś haha.. ^^
Ja tam jestem fanką zarostu.. Dodaje on dojrzałości, no i nie oszukujmy się ale to jest taka oznaka męskości..

Lipstick_92

doookładnie! zarost to podstawa u mężczyzny! :D ale rzeczywiście peterowi z nim nie do twarzy..

Lipstick_92

Ja to nie wiem jak mój mąż wygląda bez zarostu.

mirka1977r

Hehe dobre , my bez zarostu to jak pi zdy sry... ,że to mówię.ale moja dziewczyna woli jak mam zarost.

użytkownik usunięty
Lipstick_92

jestem w 100% za zarostem, nie wyobrażam sobie prawdziwego mężczyzny bez, wręcz przeciwnie nawet czuje obrzydzenie do takich mężczyzn bez zarostu a kobiety które nie lubią tego u mężczyzn to są po prostu tzw babo chłopy :D czyli mają tak naprawde większość męskich cech w sobie więc szukają podświadomie takiego "kobiecego" faceta...

a pan Peter ma cudowne spojrzenie - pełne żądzy i szaleństwa - to jego największy atut, mógłby grać fajnych psychopatów

Lipstick_92

nie mogę się zgodzić, mni tam się dużo bardziej podoba z zarostem.... jakoś bez wygląda jak puszysty goguś. zarost go jakoś wyszczupla i podkreśla ten błysk oka ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones