Peter O'TooleI

Peter Seamus O'Toole

8,3
7 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter O'Toole

i nie mam za cholerę pojęcia dlaczego jest w top 100

Allor1994

a jakie Ty masz pojęcie o kinie skoro o nim nie słyszałeś? wstyd się przyznawać.

użytkownik usunięty
izak

I tu na filmwebie są tacy znawcy kina co nawet Lawrenca z Arabii nie obejrzeli, ech.

użytkownik usunięty

I to mówi osoba ,która zakładała takie tematy przy Boberku ,Bardemie i kimś jeszcze.

Skoro 1 raz o nim słyszysz to gówno wiesz o dobrym, ambitnym filmie.

Alex_DeLarge_

Troje uwazasz za ambitny film? Obejrzalam kilka filmow w O'Toolem i nawet jeden caly serial (The Tudors), ale nigdy mi sie jego nazwisko w oczy nie rzucilo. Dopiero teraz przy Kaligulii.

Allor1994

Lepiej milczeć i udawać głupiego niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Allor1994

zasługuje na to o wiele bardziej niz Depp ,srep ,crowe i hanks

lotr12345

razem wzieci. wylaczajac tego pierwszego.

Allor1994

Bo jesteś głupim chujkiem.
Pewnie deppowi 10 dajesz.

Allor1994

baran jestes i najlepsze filmy wg ciebie to to z idolami nastolatków komedie romantyczne nieslyszłes filmie lawrence z arabi to skasuj to konto bo to o filmach zadnego pojecia nei masz

Allor1994

o ja je.bie

Allor1994

tak to jest jak ktos oglada tylko filmy sprzed paru lat, a to co jest klasyka kina to nawet nie ruszy :D, radze obejrzec pare filmow z nim i to jak najpredzej

Allor1994

Nigdy nie jest za późno na pierwszy raz ;) To nie jest wstyd nie znać tego aktora. Jest mało rozpoznawalny, gra w starszych filmach, które w dodatku rzadko pojawiają się w tv, mało się o tych filmach mówi etc.. Ale jak już usłyszałeś, to obejrzyj kilka filmów w których gra, a potem zadasz pytanie dlaczego nie ma go w top 10 aktorów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones