Peter FalkI

Peter Michael Falk

8,4
3 154 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Falk

Peter Falk nie żyje [*]
zmarł 24.06.2011 w Beverly Hills
http://www.ktla.com/news/landing/ktla-peter-falk-obit,0,7288457.story

michalfin

Zmarł 23

michalfin

Żegnaj Columbo..........

chris_35

Żegnaj Mistrzu!!!

witchmaster

_______******
_______***__***
______***____***
_______***__***
________******
_________****
_______¶¶¶¶¶¶¶¶
__¶¶¶¶¶¶¶¶**¶¶¶¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶¶*__*¶¶¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶*__*¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶*________*¶¶¶¶¶
__¶¶¶¶¶¶¶*__*¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶*__*¶¶¶¶¶¶
_____¶¶¶¶*__*¶¶¶¶
______¶¶¶*__*¶¶¶
_______¶¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

giovanni50

Wielka SZKODA

piotr_boniecki

ŻEGNAJ.

użytkownik usunięty
michalfin

R.I.P.

michalfin

do zobaczenia

marcus_fenix

[*][*][*]
w szoku jestem jeden z moich ulubionycha aktorów setki razy oglądałem columbo nie które odcinki nawet po kilka razy ,zawsze lubie wracac do tego serialu jest jedyny w swoim rodzaju

michalfin

Wielka szkoda, jestem bliska płaczu [*]

michalfin

"człowiek w brudnym płaszczu który odkrył Amerykę".
Uwielbiam serię Columbo.

michalfin

Największy z detektywów. Najlepiej dobrana rola. Peter Falk na zawsze pozostanie z nami w pamięci.

VexTeson

Kojak też był dobry :P

michalfin

i Twój basset został sam.....

bokser_Ken_Wywietrznik

Zgadzam się Telly też jako Kojak świetny.Proszę,wystarczy umrzeć i już aktor ma więcej wpisów-wstyd.

wazka16

Dlaczego wstyd? to poniekąd świadczy o tym że był szanowanym i znanym aktorem, przy nazwisku którego warto zostawić swój wpis. Ja pamiętam go jedynie z Columbo, w którym grał świetnie, za małolata mnóstwo odcinków się z nim obejrzało.

dolce8

Ja również byłam w szoku kiedy się dowiedziałam, że Peter Falk nie żyje. Nie mogłam w to uwierzyć, że ktoś tak Wielki, Utalentowany Mistrz Komedii odszedł do Pana. Ten szok trwał dwa dni czyli piątek i sobotę. Potem był smutek, żal i wewnętrzna pustka w sercu. We wtorek coś we mnie pękło i po prostu się rozpłakałam. Tak mi było żal tego wielkiego człowieka. Na zawsze już zapamiętam go jako Pan Porucznik Frank Columbo Z Wydziału Zabójstw Policji W Los Angeles. Odszedł do Pana, by pełnić wieczną służbę jako Pan Porucznik Frank Columbo. Dopilnuj Panie, by żaden morderca nie wyślizgnął się jemu z ręki. Żegnaj Najlepszy,Największy Mistrzu Komedii, Bohaterze Najlepszego, Starego Kina, Najlepszy Komiku Wszech Czasów. Nigdy o Tobie nie zapomnę, Nasz Ukochany Rodaku. Spoczywaj w spokoju Panie Peterze Falku czyli Panie Poruczniku Franku Columbo. Rest In Peace Mister Lieutenant Frank Columbo [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] Będzie mi Cię naprawdę brakowało... ;'(( :'(( RIP [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*].

michalfin

...najlepsze jest to, że w naszej tv podali informację o jego śmierci jeszcze w latach 90, możliwe że jeszcze w DTV. Dla mnie to był szok, bo wtedy Colombo leciał w tv, a tu się okazuje, że on jednak żył i zmarł dopiero teraz :) masakra...btw r.i.p.

michalfin

Zawsze wydawało mi się że jestem twardym facetem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones