Peter Dinklage

Peter Hayden Dinklage

8,7
46 910 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Dinklage

Cieszę się, że w końcu gra jakąś poważną fajną rolę, przed Grą o Tron i cudownym Tyriona, któego od razu pokochałąm, Petera Dinklage'a kojarzyłam tylko z beznadziejnych ról wkurzających karłów w beznadziejnych filmach psełdo komediowych. Nareszcze Dinklage znalazł rolę dla siebie, którą mnie nie denerwuje i w której mega mi zaimponował.

n1ewidka

Polecam "Dróżnika", "Filmowy zawrót głowy", serial "Bez skazy":) Mam wrażenie, że masz na myśli "Małe jest piękne" (może się mylę:)) to była dość specyficzna postać i moim zdaniem dobrze zagrana, choć pewnie nie budząca sympatii przez swój charakter:)

Jaskolka

zapomniałam już o jego roli w "Bez skazy", całkiem fajną postać tam grał. Dzięki za tytuły poszukam filmów i obejrze :)

n1ewidka

Mogłabym jeszcze polecić "I love You too", chociaż film sam w sobie nie jest jakiś wyjątkowy, to postać Petera bardzo sympatyczna:))

n1ewidka

Zaje.biście gra Tyriona, jedyne co mnie wkurza to jego charakteryzacja, mogli się trochę bardziej postarać, w książce wygląda trochę inaczej. Ale poza tym jest rewelacyjny.

n1ewidka

Całkowicie się zgadzam. Jest fantastyczny, idealnie nadaje się do tej roli. To moja ulubiona postać :)

n1ewidka

A ja go polubiłam właśnie po dwóch komediach : zgon na pogrzebie i penelope, a potem,w grze o tron, już się w nim zakochałam :)

n1ewidka

Mam dokładnie tak samo jak ty. Aż do Gry o Tron kojarzyłem go jedynie z rolami w głupich komediach i to zawsze w roli postaci której po prostu nie dało się lubić. A teraz to ulubiona postać z ulubionego serialu. ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones