Peter Dinklage

Peter Hayden Dinklage

8,7
47 210 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Dinklage

Genialny aktor.Sorry ale żeby tak się wybić będąc karłem to naprawdę trzeba być wybitnym.Sami
wiecie jak Hollywood jak i całe Ameryka zwraca uwagę na wygląd.Rola w Gra o tron jest
genialna.Cieszy mnie że są na świecie ludzi którzy mimo przeciwnością losu potrafią osiągnąć
tak wiele jak Peter Dinklage. Muszę dodać że po raz pierwszy ujrzałem go w Zgon na pogrzebie
zagrał tam naprawdę komicznie zresztą w grze o tron też bywa komiczny ze swoimi odzywkami ;)

Kareivis

No wiesz, wybił się będąc karłem bo gra role karłów, które może zagrać tylko karzeł. Niemniej jednak jest bardzo dobrym aktorem.

Piotr_W_

Głupoty chrzanisz! W X-Men Days of Future Past zagrał Bolivara Traska, który w komiksie był wysokim i dobrze zbudowanym mężczyzną!

http://www.thefancarpet.com/uploaded_assets/images/news/_91794_Medium.jpg

Zatem jak to się stało, że go wzięli?!? Jak wyjaśnisz skoro oryginalna postać to nie karzeł!

Kareivis

Co za bzdura. Tak jak napisał poprzednik wybił się będąc karłem bo gra role karłów, które może zagrać tylko karzeł. Jakby nie był karłem to nic by nie osiągnął. Za Dróżnika szacun, ale gdzie mu do geniuszu.

anihc

Głupoty chrzanisz! W X-Men Days of Future Past zagrał Bolivara Traska, który w komiksie był wysokim i dobrze zbudowanym mężczyzną!

http://www.thefancarpet.com/uploaded_assets/images/news/_91794_Medium.jpg

Zatem jak to się stało, że go wzięli?!? Jak wyjaśnisz skoro oryginalna postać to nie karzeł!

anihc

Jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Nie ma co gdybać. Wielu lubianych aktorów zostało nimi przez jakiś losowy wypadek - kontuzja w karierze sportowej albo wywalenie ze studiów za prochy (Bill Murray miał być lekarzem). Peter urodził się krasnoludem i zrządzeniem losu osiagnął sukces grając Tyriona, rolę swojego życia.

anihc

nie do końca bzdura. w wielu filmach wielu karłów, ale w sumie tak naprawdę tylko ten, którego twarz można skojarzyć z naprawdę ciekawych ról. przynajmniej ja tak myślę.

Kareivis

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones