Pelé

Edson Arantes do Nascimento

8,0
322 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pelé

Filmweb to portal filmowy, ten czlowiek przescignal w rankingach wielu aktorow, powinien miec cos kolo 2 lub 3. Dlaczego ? Moze i pilkarzem byl swietnym ale aktor z niego slaby....a to chyba portal filmowy.

Zandarm

Dobra - uważasz, że powinien mieć koło 2 lub 3, więc jakim cudem dałeś mu 5? Dwa razy więcej niż uważasz na co zasługuje. Idiotyzm

użytkownik usunięty
vbazyl

vbazyl haha to było szczere .. a co do Pele , no coz faktycznie , aktor to chyba marny z niego ,ale ja krytykiem filmowym zadnym nie jestem , na aktorstwie sie nie znam , a poniewaz go lubie i podziwiam za to do czego doszedł to daje mu 10/10 ..

Zandarm

Nie ma go w żadnych rankingach! Jakbyś się zainteresował, to byś wiedział. Wielki piłkarz i za to go oceniłem na 10.

użytkownik usunięty
Zandarm

COŚ W TYM JEST ŻE W SYTUACJI OSOBY ZNANEJ Z CZEGOŚ INNEGO KTÓRA PRZYPADKIEM ZAGRAŁA W FILMIE CZY COŚ....OCENIAMY WEDŁUG TEGO KIM JEST W OGÓLE A NIE JAKIM JEST FAKTYCZNIE AKTOREM, PELE LUBIMY BYŁ ŚWIETNYM PIŁKARZEM I OCENIAMY GO PRZEZ PRYZMAT PIŁKI. TYLKO, ŻE OSOBIŚCIE NIE WIDZĘ W TYM NIC ZŁEGO BO WSZYSCY WIEMY O CO CHODZI :) NIE DAŁBYM MU 10/10 ALE TEŻ NIE 5 LUB MNIEJ....ZRESZTĄ CO TO MA ZA ZNACZENIE: )

Zandarm

Hm... a ja uważam, że jak na piłkarza aktorem złym nie jest (Ucieczka do zwycięstwa - zagrał nienajgorzej i do tego wymyślił "choreografię" )

Misiek98

Każdy człowiek jest aktorem! Życie to film - każdy w nim odgrywa swoją rolę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones