Paweł Domagała

7,7
20 313 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Domagała

Muszę się zgodzić, że jak na razie wypromował bardzo podobne do siebie kreacje (mam na myśli te, z których najbardziej jest znany, tj. Krzysiek Małecki i Szyja), ni mniej, ni więcej - po prostu go uwielbiam. Ma w sobie coś takiego, że po prostu oczu nie da się oderwać. Talent komediowy posiada, jak najbardziej!
Mam nadzieję, że doczekamy się jakiejś poważnej roli Pana Pawła. Widziałam, że gra w Teatrze Dramatycznym, bodajże. Też jestem ciekawa, w jakie role się wciela, bo może z tym, że gra wszystko "na jedno kopyto", zakłada się przedwcześnie?
Głos ma również cudowny, płyta jest doskonała, czekam na koncert w mojej miejscowości. :)
Jeszcze zanim było wielkie 'bum' na niego, napisałam do niego na fejsie z prośbą o autograf i chyba już następnego dnia dostałam odpowiedź, na jaki adres mam wysłać list. Podpis na zdjęciu miałam jeszcze w tym samym tygodniu. :)
Z tego co też widziałam, oglądając wywiady (chociażby u Kuby lub 20m Łukasza) - naprawdę bardzo inteligentny człowiek. Widać, ze ma jakieś wartości, wie, co jest w życiu ważne i docenia to, co ma.
Naprawdę, mam do niego baaardzo duży szacunek. Skromny, mądry i przystojny facet. :)

gitarzystkanadachu

Zgadzam się. Może ktoś się czepiać, że gra wszędzie tak samo. Jego kreacje są podobne, ale nie takie same. Szanuję go za pozytywne myślenie i mam nadzieję, że nigdy mu nie przyjdzie do głowy aby zagrać w jakimś "filmie" Vegi ;) W dubbingu też pokazał, że się do niego nadaje, więc mam nadzieję na jednego z lepszych aktorów ze swojego pokolenia.

gitarzystkanadachu

Mnie pasuje jego gra w komediach, ma fajny styl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones