Paul WesleyII

Paul Thomas Wasilewski

8,4
6 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Wesley

On nie urodził się w USA on urodził się w polsce nwet mówi to w wywiadzie ;)

steby

Serio...? ;]
Już to wiemy, nie pierwszy taki temat... :|

steby

Nie, on urodził się w Stanach. Na początku wywiadu Kinga Rusin mówi, że urodził się w USA, a Paul to potwierdza. Później zaczyna opowiadać jak to było z jego rodzicami, tylko lektor, jak to polski lektor, jak zwykle źle przetłumaczył jego wypowiedź i wyszło tak, że gdy jego mama wróciła do Polski, to go urodziła. Nie. To tylko starsza siostra Paula urodziła się w Polsce :)

Claudia92

masz błędne informacje

Arizona_Robbins_Torres

Nie bardzo, skoro oglądałam ten wywiad i słyszałam co mówi ^.^
Ale skoro Ty jesteś lepiej poinformowana, to mnie oświeć. Pokaż mi potwierdzenie tego, że Paul urodził się w Polsce.

Claudia92

nie oświecę cię, gdyż nie jestem jego fanką, a ten wywiad przypadkiem oglądnęłam.... zanim ci walnęłam ripostę, to posłuchałam jeszcze kilka razy go ....

Arizona_Robbins_Torres

to kur*a gdzie się w końcu urodził?!

Aleo

urodził sie w USA , ale jak był mały to ciągle przyjeżdzał do Polski ;)

Arizona_Robbins_Torres

To po uj się odzywasz, skoro nie jesteś fanką i nic o nim nie wiesz, a wywiad obejrzałaś przypadkiem?

Co walnęłaś? ripostę? jeśli tak wygląda Twoja riposta ( o ile zdanie "masz błędne informacje" można nazwać ripostą ), to ja Ci szczerze współczuje, bo gadane to Ty masz jak przedszkolak. Aż się przestraszyłam ^.^

Claudia92

to dobrze. spełniłaś wszelkie moje oczekiwania ...

Arizona_Robbins_Torres

Nawet nie wiesz jak się cieszę ^.^

Claudia92

podzielam twoje zdanie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones