Paul WesleyII

Paul Thomas Wasilewski

8,4
6 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Wesley

30 lat i gra licealistę, takie rzeczy tylko w USA :D

Eph

Jak się ma odpowiedni wygląd to można i zagrać przedszkolaka. Ja mam 27 lat a nowo-poznane osoby dają mi w okolicach 16 lat.

Eph

I dlatego oglądając amerykańskie seriale i widząc takich "nastolatków" na dodatek podejmujących decyzje w sprawach życia i śmierci można sobie skrzywić punkt widzenia :P potem trafia się jakaś produkcja dajmy na to Disneya, gdzie nastolatek gra nastolatka i człowiek mysli, że to dziecinne...a w sumie ogląda się taką samą dziecinadę tylko w wykonaniu emerytowanych nastolatków :P

Choć w sumie Paul gra gościa który dolatuje gdzieś tak do 163 lat, to mozna powiedzieć, że jak na swój wiek dobrze się trzyma :P

Lili89

haha w sumie racja

Lili89

W rzeczy samej. Ale tu nie ma śmiechu, dzieciaki popadają w straszliwe kompleksy przez to, że naoglądają się cudownych "szesnastolatków.

ewebat

...na dodatek 16-latków z niezłą muskulaturą, inteligentnych, bez problemów z trądzikiem, nierzadko samodzielnych finansowo, że już nie wspomnę o tym, że fryzury to im się tam trzymają niczym w reklamie Taft :P ani walka wręcz, ani wichura, ani nawet stado potworów nie jest w stanie zmierzwić idealnych loków Katherine czy czupryny Stefana:D przynajmniej Damon jest uniwersalno- realny bo od zarania dziejów chodzi rozczochrany :P

A tak na marginesie...dawajcie namiary na miasteczko, w którym 100% mieszkańców w granicach 16-30 lat wygląda jakby się szykowało na wybory miss/ mistera... pakuję się i się przeprowadzam :P

Eph

Zgadzam się z wami. Ostatnio w ogóle trafiam coraz częściej na aktorów którzy grają o wiele młodsze osoby i o dziwo nie wyglądają na swój wiek. XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones