Paul WesleyII

Paul Thomas Wasilewski

8,4
6 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Wesley

W ostatnim odcinku Pamiętników Wampirów sezon 5 powiedział wyraz po polsku fajnie wiedzieć
że nadal coś pamięta

maja420

większośc polek oglądających pamietniki wie ze Paul odwiedza Polske co jakiś czas ,kiedyś wsytąpil w wywiadzie do tvn-u ,mowil tam po polsku bardzo duzo nawet a nawet chwalil sie ze będąc w sklepie sprzedawczyni wpatrzona w niego nie uwierzyła w to co słyszy bo powiedział co chce po polsku ;)

PinkFlower

o wywiadzie dla TVN to wiem bo go widziałam :) ale o sklepie pierwsze słyszę. Niestety nie śledzę jakoś nałogowo życia Paula.

maja420

http://www.youtube.com/watch?v=QuRLm1BsJLI

PinkFlower

Pamiętam to z tym sklepem :D Komiczna sytuacja musiała być :D Chociaż ja pewnie nie lepiej bym się zachowała :PP

anulka88

Ja na jej miejscu bym pewnie stała i żadnego słowa nie mogła wykrztusić.

maja420

Pamiętasz może co powiedział? Oglądałam odcinek, ale chyba nie zwróciłam na to uwagi.

paandemonium

w tym momencie nie pamiętam musiałabym wrócić do odcinka ale to było coś w rodzaju " oddaj mi to" czy "gdzie to jest"

maja420

nom coś takiego było , zdziwiłem się i myślałem ze mi się przewidziało , wgl czemu tak myślałem że scenariusz jest i wszystko i ma sie go trzymać więc czemu powiedział po polsku? ktoś coś wie wiecej>?

paandemonium

odpowiedz mi.

anulka88

Słucham?

paandemonium

:))
Takie zdanie powiedział :p

anulka88

Ach, naprawdę? ahhah Dzięki wielkie :D

paandemonium

Tak, to była scena z Mattem :)

maja420

youtube . com / watch?v= VRKUHWOBrcg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones