Paul McGuiganI

7,0
482 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Paul McGuigan

Najlepszy reżyser pod słońcen ! Nie wiem czemu jescze nikt go nie zauważył. No, ale robi cudne filmy ! Chociaz widziałam tylko 2
Apartament
Lucky Number Slevin
to i tak jestem pod ogromnym wrażeniem :). Ma takie charakterystyczny sposób :).

sevanna

O_O

jstej

"Ma takie charakterystyczny sposób :)." ?

jstej

Wczoraj obejrzałem Push i gdybym nie wiedział, że to ma być kino akcji to pomyślałbym, że to jakiś dramat psychologiczny. Niech już lepiej pozostanie przy robieniu filmów typu Apartamen. Na dodatek koleś wszystkie filmy robi w bardzo podobny sposób, dlatego Push wyszedł mu marnie.

Warabaranara

push to zajebisty film. to jest kino nie dla idiotów! a wracajac do tematu obczejcie sobie serial jego rezyserii polecam. push rowniez trzyma poziom i jak zawsze sciezka dzwiekowa jest genialna.

Adas_7

Ten jego specyficzny styl to się nazywa "kino brytyjskie", Nick Love, Julian Gibney podobnie tworzą. Tylko właśnie fajnie, aby został przy swoim gatunku, czyli kryminałach, mocnych fabułach o twardych facetach. Bo takie właśnie filmy, czyli "Gangster no 1" i "Zabójczy Numer" mu najlepiej wychodzą. Chociaż poniżej pewnego poziomu McGuigan moim zdaniem i tak nie schodzi.

Roy_v_beck

A coś więcej o tym Julianie Gibney? Bo albo się dobrze ukrywa albo pomyliłeś coś w nazwisku.

Galder

Faktycznie, mój błąd. Powinno być "Gilbey". http://www.filmweb.pl/person/Julian+Gilbey-237333
"Gangster no 1" (mój ulubiony film Mcguigana) jest jak dla mnie podobny bardzo do "Rise of the Footsoldier", fajnie ukazują brytyjskich gangsterów te filmy.

sevanna

* Push 8/10
* Zabójczy numer 10/10
* Apartament 9/10
* Rachunek sumienia 10/10

No ja widziałam trochę więcej jego filmów niż jeden:D Push był miłą odskocznią, dobrze zrobioną, trochę gorzej zagraną ale bardzo ciekawy. Jak na razie nie mam zastrzeżeń do tego pana:D

LaraNotsil

Wyreżyserował również teledysk do piosenki 'Set the fire to the third bar' dla zespołu Snow Patrol.

sevanna

Proponuje zacząć od początku i obejrzeć Gangster numer jeden, potem już było ździebko gorzej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones