Patrick J. Adams

Patrick Johannes Adams

8,4
5 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick J. Adams

Role....

użytkownik usunięty

on jest taki śliczny a ma na swoim koncie głównie małe rolki i gościnne występy.... widziałam tylko jeden jego film jak narazie- zastępstwo z niespodzianką i grał tam ślicznego faceta zresztą śliczny jest ;];];];]

zgadzam się w 100% z Tobą...te Jego słodkie oczka...normalnie się rozplywałam podczas tego filmu...
Normalnie panowie producenci: prosimy o więcej angażów dla Patrick'a!!!

Gabrielina

i ja się z wami zgadzam ;) też oglądałam "Zastępstwo z niespodzianką" - przepiękny film, łezka poleciała... W sobotę tvp1 znów go emituje, już nie mogę się doczekać ;)

G_ocha

też się z wami zgadzam :) Dziś obejrzałam ten fim drugi raz. Świetnie pasował do roli Setha. Szkoda, że tak mało można obejrzeć fimów z jego udziałem.

angie_86

ja tez sie z wami zgadzam :D aktor jest wprost cudowny :***

22madzia221

Masakra Patrick ;)!!! Stwórzmy fun club tego aktora ;P Dziś też oglądałam ten film i mało co się nie rozpłynęłam przed ekranem,słodziak :*

CrazyButterfly

Ja pierwszy raz go widziałam w "Weather Girl", potem w PLL, a teraz w Suits. Świetny aktor, superzabawny.

skinnerbx

Ja go pierwszy raz zobaczyłam w jednym odcinku "Jack & Bobby" (1x10 "Lost Boys") Zrobił tam na mnie niesamowite wrażenie swoją rolą. Już wtedy wiedziałam, jakim świetnym aktorem jest Patrick. Gorąco polecam tym, którzy nie widzieli :)

zgadnij_kto

Kto wie w ktorym odcinku NCIS i Without a Trace
on gral.... bylabym wdzieczna z tytuly a jak nie to przynajmniej sezony....

sisi421

Proszę bardzo sisi421 =)

NCIS - 6x06 "Murder 2.0"
Without a Trace - 5x14 "Primed"



Grał też w:

Lost odc. 3x13 "The Man from Tallahassee",
Numb3rs 2x16 "Protest"
Cold Case 2x08 "Red Glare"

zgadnij_kto

Może będzie wygodniej zerknąć na jego CAŁĄ filmografię :)

http://www.imdb.com/name/nm1140666/

22madzia221

To prawda, piękne stworzenie z niego, ale jakoś go aktorsko nie rozpieszczają, a szkoda...

Jeżeli mówimy o filmach i aktorach to poprawne zdanie powinno rozpoczynać się od:

on jest taki utalentowany

a nie
"on jest taki śliczny a ma na swoim koncie głównie małe rolki i gościnne występy..."


Śliczny to może być, ale na wybiegu dla modeli, nie w filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones