Patricia Kazadi

Patricia Tshilanda Kazadi

5,3
1 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patricia Kazadi

...ale naprawdę dała radę jako Reri w 10 odcinku serialu Bodo. Jestem krytyczny w stosunku do serialu, ale Kazadi przekonała mnie jako piękna tahitanka. I mówię to po obejrzeniu także "Czarnej Perły" z prawdziwą Reri. Na plus!

slyko

Też uważam że Kazadi dała radę.

slyko

Reri-Kazadi to niewątpliwie najjaśniejszy punkt serialu. Wygląda po prostu bosko. Nie sposób uwierzyć, że Bodo miałby ją ignorować dla jakieś Ady. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić: ekranowa Reri jest dojrzałą kobietą, w pełni świadomą swego sexappealu, w przeciwieństwie do tej dziewczyny, jaką widzimy w CZARNEJ PERLE. Gdy mówi Bodo, że jest dziewicą, odebrałem to jako typową kobiecą kokieterię - po prostu nie sposób uwierzyć!

slyko

Jedyna aktorka w serialu Bodo która nie była drętwa, była wspaniała, jeszcze Trudi i matka Bodo to trzy aktorki super, reszta gada ze ściśniętymi szczękami albo sepleni jak ta Roma jak jej tam zapomniałam. Ta to dopiero kopie role, czy ona siebie nie słyszy?

slyko

:-)
https://www.youtube.com/watch?v=6UxCvCFD5Wc
majstersztyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones