Patricia Arquette

Patricia T. Arquette

8,0
12 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patricia Arquette

Bardzo się cieszę, że Oscar trafił w ręce tej aktorki. Wg mnie Boyhood powinien dostać Oscara za najlepszy film.

skynet1234

Najlepszy ?
Chyba najnudniejszy.

_Mika_a

Ale to Twoja opinia. Mogę mieć swoją jeśli pozwolisz?

skynet1234

A ja właśnie wyraziłam swoją.

skynet1234

Ejj, to po co zakładane są tematy skoro nawet wam nie chce się bronić swoich stanowisk tylko od razu piszecie "to moja opinia".
Ludzie! wam się już nawet nie chce pisać dlaczego film jest najlpeszy albo najnudniejszy tylko piszecie że taki jest i już. To są dupy nie opinie.
@skynet1234 dlaczego najlepszy? @_Mika_a dlaczego najnudniejszy?

Curious_321

Dobre! :-)

skynet1234

to nic nie rozwiązuje...

Curious_321

Zazwyczaj nie odpowiadam na takie zaczepki ale niech będzie :-)

1. Zauważ, że powyższą opinię napisałem nie pod filmem a pod stroną aktorki Patricii Arquette.
2. Zerknij na strony dotyczące filmów, w tym przypadku Boyhood i poszukaj mojej opinii.
3. Zawsze po obejrzeniu filmu daję ocenę i piszę czy mi się podobał czy nie i dlaczego.
4. Czy moje odpowiedzi są satysfakcjonujące? :-)
Pozdrawiam.

skynet1234

a według mnie to Snajper powinie dostać Oskara a co do aktorki drugoplanowej no cóż .. chyba sobie zrobili losowanie bo spośród typowanych aktorek żadna się szczególnie w tym roku nie wyróżniła .. bo czym takim konkretnym sobie P.A. zasłużyła na tego Oskara ?? no czym ??

danielpiw23

A wg mnie świetną grą aktorską :-)

skynet1234

świetną grą aktorską to się popisała np. Rosamund Pike w ,, Zaginionej dziewczynie,, :-)

danielpiw23

No i widzisz, Ty masz swoją opinię a ja swoją. ;-)

danielpiw23

Dokładnie. I nie zadecydowało tu 'losowanie', a inny czynnik. Dość specyficzny dla Akademii. Pozdro dla kumatych.

nadjowa

no właśnie pozdro dla kumatych :)

skynet1234

Nie mogę się z tobą z godzić. według mnie. Nic nie wniosła specjalnego do filmu, (po za tym że z kadru na kadr puchła w oczach) choć sam film mnie sie podobał. Nie oglądałem wszystkich aktorek nominowanych do Oskara za rok 2015, ale oglądałem film z Emmą i według mnie bardziej zasłużyła na oskara

skynet1234

Lepiej późno niż wcale, to wybitna aktorka, dawno już powinna dostać Oscara (True romans, Lost highway). Chociaż z drugiej strony ja wiem czy to taka nobilitacja obecnie.

skynet1234

Ta kreacja była dla mnie najgorszą z nominowanych. Już Laura Dern się lepiej pokazała, a najbardziej na Oscara zasłużyła moim zdaniem Streep, bo jej rola nie była zwykła, a wręcz oryginalna i świetnie odegrana. Myślałem jednak, że Akademia nagrodzi Stone, bo to ona też nieźle zagrała w Birdmanie, a tu taki szok, że Arquette ma Oscara. Mi sie wydaje, że dali jej za to, że inne role miala dobre i tą też, to czemu by nie dac w koncu jej tego Oscara?

Co do filmu, to Boyhood świetny i unikalny (chodzi mi o przerwy w kręceniu) film, ale jednak największe wrażenie zrobił na mnie "Whiplash", ale niestety nie miał szans w starciu Birdman vs Boyhood.

Mam więcej popisać o nominacjach? Wszystkie nominowane w 2015 roku filmy oglądałem, więc wyrobiłem sobie zdana xD

skynet1234

Oczywiście, że tak !!! Wielka kreacja.

skynet1234

Można ją porównać do Harrego Kane'a czy Leicester City z roku 2016. Najpierw zagrała w takim gównie jak Stygmaty,a później odnalazła się w roli Mamy w Boyhood.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones