Paolo Sorrentino

8,6
3 513 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Paolo Sorrentino

Widziałem dwa jego filmy - skutki miłości i boski. Jestem pod wrażeniem. Uważam, że prawdopodobnie będzie to jeden z wybitniejszych reżyserów europejskich następnych kilkunastu (kilkudziesięciu?) lat. Naprawdę polecam jego filmy - przynajmniej te dwa wspomniane.

CXH1437

Dokładnie tej treści post chciałem umieścić!

CXH1437

Sorrentino przywraca wiarę w kino:) Polecam jeszcze "O jednego więcej"
z 2001. Świetny film!

CXH1437

Czas chyba dodać do tego "This must be the place". Facet stał się rewelacją.

Picu

Zgadzam się, co do ,,This must be the place" - świetne.

CXH1437

"O jednego więcej" i "Przyjaciel rodziny" również dają radę, choć mnie nie zachwyciły tak, jak wymienione już przez Was tytuły. Z niecierpliwością czekam na "La Grande Bellezza".

magmos

Na pewno zapowiada się obiecująco.

CXH1437

No to kurde przewidziałeś to,stary bo Sorentino najpierw zrobił Wszystkie odloty.. a pózniej wielkie "wielkie piękno" a w 2015 jakis z gwiazdami z hollywood :D

CXH1437

Jesteś prorokiem? Bo od Twojego wpisu minęło ponad osiem lat i faktycznie dzisiaj Sorrentino jest jednym z czołowych europejskich filmowców. Nawet za wielką wodą jest o nim głośnio dzięki "Młodemu papieżowi".

DziurawaMarysia

Nie jestem prorokiem :) Po pierwszych filmach tego gościa widać było przeogromny talent, oryginalność i ten włoski polot. Był skazany na sukces. Swoją drogą, 8 lat minęło, mam wrażenie, że pisałem pierwszy post z 2 lata temu. Okrutnie zasuwa to życie ...

CXH1437

No niestety czas ucieka :( Pamiętam jeszcze jak wyglądał stary filmweb [*]

Co do Sorrentino to bardzo czekam na film o Berlusconim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones