Osvaldo Guidi

Osvaldo Oreste Guidi

6,5
244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Osvaldo Guidi

Weszłam na jego profil z ciekawości i doznałam szoku jak zobaczyłam że nie żyje, a był taki młody i wiele jeszcze było przed nim... Bardzo go lubiłam w roli Bernarda w "Zbuntowanym aniele"... Świeć Panie nad jego duszą [*]

rapsodia_3

Ten pseudo zniczyk mogłaś sobie już darować. To jest żałosne i wykazuje brak poszanowania zmarłemu.

jozinnan

a ty moglas/es sobie darowac ten badziewny komentarz.Chciala to wrzucila sobie taki "zniczyk" nic ci do tego pałko.

anusia0489

Pałko? Haha, a Tobie nic do mojego badziewnego komentarza sprzed roku [miejsce na epitet, którego nie użyję, bo mam jednak odrobinę kultury w przeciwieństwie do niektórych] . Pozdrawiam :)

jozinnan

Tak, pałko ;p co z tego ze rok temu, to w takim razie nic ci do komentarza autora postu.pozdro!:d

anusia0489

Nie spoufalaj się ze mną i zacznij szanować ludzi.

jozinnan

niech Ci bedzie xd

jozinnan

To Ty też zacznij szanować ludzi. Każdy ma prawo pisać to co chce nie ważne czy się to podoba czy nie

yellowdot

A niby po czym wnioskujesz, że nie szanuję ludzi?
A jakby ktoś Ciebie zwyzywał od góry do dołu i obraził Twoją rodzinę, też powiedziałbyś, że każdy ma prawo pisać to co chce?

jozinnan

Ale dlaczego porównujesz dodanie znicza w komentarzu do obrazy mojej rodziny? To są dwie, różne sprawy.

yellowdot

Bo napisałeś, że każdy ma prawo pisać to co chce, więc chyba bez różnicy co to jest skoro pisze co chce prawda? Zresztą nie chce mi się kontynuować tej dyskusji, nie wiem w ogóle po co się wtrącasz do rozmowy sprzed pół roku. NARA.

jozinnan

A czym jest szacunek?

anusia0489

Masz racje. To jest pokazowka. Takie rzeczy mowi sie w modlitwie a nie na pomazowke.

rapsodia_3

Może ktoś napisze, czemu się zabił?

Agencik22

Popełnił samobójstwo przez powieszenie (powiesił się na klamce w swoim teatrze jego ciało odnalezli jego koledzy) - tyle znalazłam.

Agencik22

Przepraszam, że ruszam stary temat, ale przyczyną jego śmierci jest podana na Wikipedii. Ponoć nie mógł znieść faktu, że wszyscy o nim zapomnieli i przestał dostawać dobre role.

rapsodia_3

Wielka szkoda. W ogóle wielu aktorów ze "Zbuntowanego Anioła" już nie żyje.

WielkiSzu

czy data jego urodzenia to nie błąd >?? to ile on miał lat jak kręcili Zbunotwanego Anioła 34 ??? a wygladał na 20-ścia lat więcej , masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones