Ophelia Lovibond

Ophelia Lucy Lovibond

6,6
2 362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ophelia Lovibond

Pierwsza serialowa rola dwa lata przed oficjalnymi narodzinami. Brawo!

LubieWieszaki

Niezła jest! ;D

basia95balicka

Może zagrała w łonie matki (słonia)

Andreas_6

Matko Boska, wy jestescie jacys niedorozwinieci ? zagrala w serialu, ktory byl emitowany przed jej narodzinami juz, az do ktoregos tam ;/ myslenie nie boli

SooSoo

Wypraszam sobie :D Ja nic nie powiedziałam, dodałam tylko emotkę :D

LubieWieszaki

tak, wiem, miałam na myśli jawne niedorozwoje :)

Andreas_6


2003-2007
The Bill (TV series)
Carly Flint / Serena Black
– A Model Murder: Part 1 (2007) … Serena Black
– 157 (2003) … Carly Flint
– 156 (2003) … Carly Flint

lampard22

problem w tym ze teraz posilkujesz sie IMDB. A dlaczego roku nie moze byc na FW sie pytam???

_guchy_

Na filmewbie nie ma podziału na występowanie aktorów/aktorek w poszczególnych odcinkach danego serialu. Jeśli chce się sprawdzić, w którym odcinku dana osoba zagrala gościnnie i w którym roku to najlepiej sprawdzić to na imdb lub tvrage.

W starych serialach czasami są lata występowania na filmewbie, ale sa robione poprawki i te lata sa kasowane. Czyli wynika z tego, że kiedyś dodawało się te lata, ale zasady się zmieniły.

lampard22

Nie no, ja wiem, że się tego nie dodaje, a nawet usuwa stare. Pytałem na zasadzie: Co to za 'druga co do wielkości baza filmowa na świecie', skoro po informacje, jak np ta i tak trzeba zwracać się do innych portali. Przeciętny użytkownik siedzi na FW tylko przez to, że jest po polsku. Mnie, jak zaczynałem, bardziej odpowiadała stara szata graficzna, a teraz muszę mieć nakładkę żeby nie oślepnąć:/ Ale to już offtopic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones