Omar Sy

8,5
29 934 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Omar Sy

ten gościu ma 9,0... no brak mi słów a tak naprawdę 99,99999% z Was którzy go
ocenialiście widziało tylko 1 jego film-nietykalnych ...

Janusz21

Dziwisz się ?
Mamy sięgać po francuskie filmiki, których nie chcemy oglądać ?

Janusz21

mało jest osób które wystawiły ocene jakiemukolwiek aktorowi i które widziały wszystkie jego role

weruda

nie wszystkie, ale chociaż kilka dla porównania..

weruda

oceniać sobie można, ale nie róbcie z niego wielkiego aktora bo zagrał w Nietykalnych, widziałem z kimś jeden film, zagrał znakomicie to oceniam na 7 w porywach na 8. Na 9 i 10 jedną rolą na pewno nie zasłużył, żeby chociaż zagrał genialnie, to nie, był po prostu dobry i tyle

Pauleta

Zagrał fenomenalnie. Moim zdaniem jest jedynym powodem sukcesu tego filmidła, bez niego owe by nie zaistniało.

kosobi

Fakt

Janusz21

W którym zagrał zajebiście i cenię go za to.

MINTOR1994

gdybym nie wiedział, że misiek koterski w "dzień świra" był poprostu sobą, a nie zagrał wspaniałą rolę, to też bym mu dał 9... właśnie w tym sęk, żeby porównać kilka ról i wtedy ocenić czy aktor jest dobry czy nie, czy gra zawsze tą samą rolę, czy za każdym razem kreuje nową, ja osobiście nie oceniam nikogo jeśli widziałem tylko jeden film z jego udziałem...

Klirwju

Być może masz rację. Może kiedyś zdobędę się na inne filmy z jego udziałem.

MINTOR1994

może zainteresuje kogoś mój punkt widzenia.

Myślę, że ilość filmów nie jest wystarczającą wytyczną do oceniania,
że bardziej liczy się tu różnorodność ról jakie grał, a nawet różnorodność scen.

Czyli przykładowo Kowalski grający w serii głupawych komedii niepełnosprawnego nie pokaże swojego talentu
a Nowak grający w biografii sceny dramatyczne, zabawne, poważne, zakłopotane, przerażone może pokazać w ciągu kwadransa cały wachlarz umiejętności aktorskich. Ot to.
Idąc tym tokiem, uważam że ocenianie Omara Sy na podstawie jedynie "Nietykalnych" jest umiarkowanie usprawiedliwione.

Na marginesie dodam również, że kiedyś chciałem ocenić Hugh Lauriego bazując na roli "House'a" i paru innych, dużo starszych filmach jednak to co pokazuje teraz a to co było kiedyś to prawdziwa przepaść.
Więc pamiętajcie również żeby być na bieżąco z umiejętnościami aktorów bo każdy się rozwija i ich stare role mogą bardzo odstawać od aktualnych. W drugą stronę to też działa.

Dziękuję za uwagę i pozdawiam :)

Janusz21

No właśnie, rozumiem, że zagrał fajnie w Nietykalnych ale kurde bez przesady...

nie zasługuje na top100.

Janusz21

Na dodatek przeciętna rola w dosyć przeciętnym filmiku który jak wiele innych roztkliwił użytkowników FW. Gość zagrał pewnie praktycznie siebie.

neo_angin

Przeciętnie? zagrał świetnie ale jako, że nie widziałem go w żadnej innej roli nie będę go oceniał bo po tej jedej roli nie moge dać mu dużo ale także nie moge dać mniej niż 8 za to co widziałem.

Janusz21

Boli Cię to?

killxannette

troche mnie w klatce od tego dusi , a tak poważnie jestem po prostu zdziwiony

Janusz21

No, nie wiem jak wy, ale ja mam taką zasadę, że aktora ocenię, gdzieś po 6 produkcjach. Po jednym filmie to tak jakby w "ciemno oceniać". To, że facet zagrał raz dobrze i wybił się, jeszcze nie znaczy, że będzie z niego aktor na równi z De Niro, czy Nicholsonem. Ale jak widać, większość ******** rzuca 10/10.

użytkownik usunięty
bartesso

Musisz być nędznym frustratem o niespełnionych ambicjach.

W sumie to nawet rozbawił mnie twój post. :)
Każdy ma swoje zdanie, ja zostaję przy swoim. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zazwyczaj dopuszczam do siebie rację innych osób, ale ocenianie aktora czy aktorki po jednym tytule to chyba trochę krok w ciemno.
No, ale każdy i tak zrobi po swojemu.
Pozdrawiam vespermango. ;)

Janusz21

Dokładnie. Podobał mi się w Nietykalnych i w Bazylu, ale to nie znaczy, że będę go oceniać. Robię tak jak Bartesso, czyli oceniam jakąś osobę dopiero, jak obejrzę chociaż z 5-6 produkcji z jej udziałem.

GreenButton

bo normalni tak robią ,niepoważne dzieciuchy nie

Janusz21

Tak.

Janusz21

A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak jakość, czy tylko o ilości??

Edi13

1 film nie świadczy o jakości...

Janusz21

A ja uważam, że lepiej zagrać dobrze w jednym filmie, niż przeciętnie w 100

Edi13

1 film nie świadczy o jakości...

Janusz21

Ja dałem mu 5/10

budny1987

Boś jest jeszcze młody i głupi, żeby docenić prawdziwy kunszt aktorstwa.

Heller1304

Teraz doceniam go na 1

Janusz21

Prawdziwy Janusz :)

Janusz21

Każdy ocenia według własnych kryteriów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones