Omar Sy

8,5
30 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Omar Sy

jw. Nie sądzicie, że to trochę bez sensu (mam namyśli ten fragment biografii Omara), żeby
zaakcentować ilu ma synów? I dlaczego nie są wymienione imiona jego córek? Nie bawię się w jakiś
feminizm, ale coś tu jest nie tak, nie?

Snicki

Może to muzułmanin a wiadomo jak tam traktuje się płeć piękną.

JaRoM

Też mi się tak wydawało... Masakra :/

Snicki

Rasista!

JaRoM

Ale on sam o sobie tej biografii nie pisał tylko ktoś inny. Bezsensu.

Ewelina10070

No właśnie o to mi chodzi. O ludzi z filmwebu, którzy to napisali

Snicki

Tę notkę biograficzną zapewne napisał jakiś muzułmain, który nie traktuje poważnie kobiet hehe ;). I cóż trza poszukać jakie imiona mają córki i to dokleić (ew. usunąć imiona synów ;))

Ewelina10070

No, i to jest dobry pomysł :)

Snicki

Podane są tylko imiona synów, bo tylko takie dane są na IMDB.

Snicki

Też zwróciłam na to uwagę, jedni ważniejsi od drugich;/ jawna dyskryminacja

martyna029

E tam. Kobiety maja ochronione dane osobowe :D

Snicki

LOL Po prostu osoba dodająca info o dzieciach NIE znalazła danych o iminach 2 pozostałych w internecie
(a tylko strony int., pdf-y są uznawane przez werów). Znajdźcie te imiona i dodajcie kotrę ;)

pixi222

Poza tym: http://www.gala.pl/wywiady-i-sylwetki/omar-sy-nieznosny-ciezar-slawy-16919
"Rygorystycznie chronią prywatność, nie wiadomo nawet, jakie imiona noszą ich dzieci. Dwa lata temu Omar podał do sądu tygodnik „Voici” za opublikowanie zdjęcia z wakacji, na którym całuje Helene. Dziennikarze odwołali się do jego poczucia humoru: byłby to pierwszy proces o to, że ktoś pocałował ukochaną żonę - własną. Odpuścił, jednak już wiadomo, że jeśli chodzi o rodzinę, z Omarem nie ma żartów."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones