Olga Bończyk

Olga Bocek

7,9
818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Bończyk

SMS o treści 12 POD NR 7390
jeżeli chcecie żeby Olga została głosujcie:
SMS o treści 12 POD NR 7390

użytkownik usunięty
Kaczka_Kamil

Na Olgę nie trzeba nic wysyłać i tak jest najlepsza. Śpiewa naprawdę świetnie. Życze wygranej i wierze w to, że Olga wygra.

Genialnie gra, pięknie śpiewa, wygląda zjawiskowo !! ;)
Jedna z najlepszych polskich aktorek ! Nie ma parcia na szkło i jest baaardzo naturalna ;) i chwała jej za to =)

Madeline_8

co do tego parcia to sie nie zgodze, jest wredna, głupia i zachowuje sie bezczelnie pokazując na wszystkie strony jaka to ona jest świetna we wszystkim co robi... rzal mi tej kobiety

Kaczka_Kamil

Żal to się nie pisze przez rz... Po takim podstawowym błędzie można dojść do wniosku, że nie masz więcej niż 12 lat...

Kaczka_Kamil

SMS o treści 2 na numer 7390 i zapraszam na Oficjalne Forum Olgi www.olgabonczyk.fora.pl oraz blog www.olgabonczyk.blog.onet.pl

użytkownik usunięty
mada_mada4

A teraz ja coś powiem do Kaczka Kamil. Rzal, nie pisze się przez "rz"!!! Olga świetnie śpiewa i gra, a ty zapewne nie widziałeś ani jednego filmu lub przedstawienia z Nią. Zastanawiam się tylko po co napisałeś tamten komentarz, ale chyba dlatego żeby wzniecić temat, niestety nie udało się. Albo dlatego, że oglądasz wszystkie programy rozrywkowe (widać) na każdej stacji i zawsze musisz napisać jakiś krytykujący komentarz.

Aha, jeszcze jedno. Olga na pewno wygra ten program! Ona napradę potrafi śpiewać i ma klasę.

użytkownik usunięty

Rzeczywiście teraz sprawdziłem i to sie potwierdza. Kaczka Kamil jest typowym człowiekiem niemyślącym. Komentarze typu 12 lat i na 200% on tyle ma. Filmy ocenia tylko 10/10 lub 1/10. On dał Deepowi 1/10. Szkoda gadać! Aha, podobne komentarze jak Oldze wystawia wszystkim uczestnikom JOŚ.

No i po co sie wypowiada skoro tak naprawde Olgi nie zna ;|
Wysyłajcie smsy na Olge!! Niech wkońcu ktoś normalny wygra ten program !!

użytkownik usunięty
Madeline_8

Zgadzam sie w 100%!!!

Olga wygrana a pewno!!!

wątpię...
szczerze...
Powinna wygrać osoba, która nie miała wcześniej do czynienie z muzyką, a wszyscy wiemy że Bończyk wydawała już nawet jakieś płyty.

użytkownik usunięty
Kaczka_Kamil

Dzieciaku, a Liszowska czy Włodarczyk to nie miały kontaktu ze śpiewaniem. Owszem miały i to dość duży!!!

Taka mała dygresja, Włodarczyk miała kontakt ze śpiewaniem kilka lat temu w teatrze buffon, jednak nie śpiewała bo na coś tam zachorowała i przestała nawet tam występować. A Liszowska tylko występuje w musicalach. Nawet jeśli miały kontakt ze śpiewaniem to nie taki jak Olga B

użytkownik usunięty
Kaczka_Kamil

Włodarczyk nawet kiedyś u Wojewódzkiego mówiła, że miała duży kontakt ze śpiewaniem poza teatrem. Przykład: reklama Winiary (ta piosenka, to właśnie jej wykonanie).

użytkownik usunięty

"Tyle tylko, że niemal każdy z uczestników miał zapewne jakiś kontakt ze śpiewaniem. Agnieszka Włodarczyk (o czym się głośno nie mówi) też kiedyś śpiewała w teatrze. Czy będziemy mieli teraz kolejną wokalistkę śpiewającą smętne piosenki o miłości? I to zamiast energicznej wokalistki z charyzmą w stylu Beyonce? Pożyjemy, zobaczymy"

to akurat argument z neta

skoro już o tym piszemy to niemal każdy z uczestników JOŚ ma lub miał kiedyś kontakt ze śpiewaniem. Zaczniejmy od pierwszej edycji. Sztuka i ten co gra księdza w Plebanii dają reczitale, urbańska- wszyscy wiedzą że od dawna była związana ze śpiewaniem. Lewińska, Szwedes - z tego co wiem na codzień występują w musicalach. Takiego kontaktu ze śpiewaniem nie mieli chyba tylko Figurska, Herbuś, Płoszajski.
2. edycja. Polk- wszyscy wiedzieli, że on śpiewa na różnych koncertach, galach itp. tak samo Liszowska. Tolek i Krawczyk grają (nie śpiewają) w jakichś zespołach. Trzepiecińska (była moją faworytką) też jest znana z tego że śpiewa wszędzie gdzie ją o to poproszą. Było paru "amatorów".
W tej edycji. Wiadomo że Respondek i Dryl mieli jakieś profesjonalne przygotowanie już dużo wcześniej. Bończyk śpiewa wszędzie gdzie sie da, co robi sie troch irytujące. Kuszewski- podobnie jak Polk, czy Trzepiecińska występuje na różnych imprezach. Jabłczyńska przez kilka lat występowała w fasolkach i nawet kiedyś ćwiczyła pod okiem Zapendowskiej. Szapołowska od dawna nie śpiewa, ale kiedyś 'Lata 20. lata 30.', występy w spektaklach itp., reczitale, nawet kiedyś wykonywała piosenkę 'Jeszcze się tam żagiel bieli'. Jest kilku "amatorów"
Powinniśmy jednak pamiętać że każdy zawodowy aktor (z wykształceniem wyższym) miał na studiach przygotowanie do śpiewania. Np. ćwiczenia związane z dykcją, akustyką i takie tam (ja sie nie znam).
Jednak musimy przyznać że na tle tych wszystkich osób olga jest najbardziej niesprawiedliwie wybranym uczestnikiem.

użytkownik usunięty
Kaczka_Kamil

Sam podważasz swoją tezę! O.K. kontakt ze śpiewaniem mieli jak ty powiedziałeś: Respondek, Dryl, Kuszewski, Jabłczyńska i Szapołowska i oczywiście p. Olga. Ale nawet nie wymieniłeś jeszcze kilku Dariusz Kordek wydał płytę w Olgą Bończyk i ma jeszcze większe doświadczenie od niej, tyle że Ona potrafi śpiewać, a on robić tylko show. Kontakt ze śpiewaniem miała również Kurowska i Medyński. On brał lekcję śpiewu i występował w spektaklach. A więc reasumując jedyni, którzy nie mieli kontaktu ze śpiewaniem to Michał Koterski, Ala Janocha i Aneta Zając, ale oni nie potrafią ani śpiewać, ani grać, dwójka już odpadła (no Koterski sam zrezygnował,ale on i tak był tam dla żartów) i została jeszcze Zając, która nie wygra i wygrać nie powinna. Nie wiem po co dalej ciągniesz tą dyskusje sam przyznałeś, że wszyscy mieli mniejszy, większy kontakt ze śpiewaniem. Dlatego to Olga powinna wygrać i tu nie powinieneś mi nic zarzucać: OLGA ŚPIEWA NAJLEPIEJ!!!

użytkownik usunięty

Pomyłka nie Ala Janocha, tylko Ania Janocha. Pomyliło mi się imię.

Olga może se śpiewać najlepiej, ale mnie i tak najbardziej podobają się występy Pani Szapołowskiej. To tak jak np. Doda i Górniak. Ta druga śpiewa lepiejale Doda bardziej mi sie podoba

użytkownik usunięty
Kaczka_Kamil

Sorry, że to powiem, ale jesteś tak głupi, że aż mi ciebie żal. Tobie się podobają występy p.Szapołowskiej, a ona śpiewa w stylu wszystkich starych babek z kościoła, bez urazy. A co do Dody, bez komentarza. Nie potrafi nic. Ona nie śpiewa, ona tylko pokazuje się nago. Górniak zresztą też, chociaż ta śpiewa lepiej, bo od Dody to każdy lepiej śpiewa.

heh panowie spokojniej ;p
po co sie sprzeczac kto miał kontakt z muzyka,wydawał płyty itd jesli to i tak nic nie da. To jest show biznes !
Olga powinna wygrać bo:
1.Pieknie śpiewa
2.Jest prześliczna
3.Jest naturalna (co naprawde nie czesto sie teraz zdarza...)
4.Jest utalentowana
5.Nie "gwiazdorzy"

Olga the best =) !!

użytkownik usunięty
Madeline_8

Racja. I muszę się Tobą zgodzić. Olga jest przepiękna i naturalna. W dodatku ma talent, klasę i świetne śpiewa. Jest najlepsza i powinna wygrać!

Ja sie z wami nie zgadzam. Olga jest głupią małpą.

Kaczka_Kamil

moment....skoro jest głupia to po co wogole piszesz na tym forum ? masz inne ulubione aktorki -to o nich pisz :|
jakis problem jeszcze ?

Madeline_8

ja problemu nie mam żadnego, no może za wyjątkiem tego że rzal mi ciebie. Piszę na forum bo nie lubie Olgi a każdy może wyrazić swoją opinię, nie tylko ci, co ją ubóstwiają.

użytkownik usunięty
Kaczka_Kamil

Drogi, Kaczka Kamilu. Po pierwsze można wyrażać zdanie, ale trzeba to argumentować, a ty takiego słowa nie znasz. A Olga nie jest głupia, bo ona nie ma jak ty 12 lat i nie piszę bzdetów na temat wspaniałej aktorki i nie piszę na pewno żal przez "rz". Twórcy filmewbu zastosowali nawet mały słowniczek, ale nawet to ciebie nie przekonuje, żeby dość poprawnie pisać. Spadaj stąd!!!

Taka mała dygresja a propos twojego ostatniego komentarza. Otóż nie ma 12 lat, tylko 15. Pisanie RZal przez 'rz' to takie przyzwyczajenie i protest przeciw hiperpoprawności językowej, która też jest błędem. Główne objawy hiperpoprawności to poprawianie innych ludzi np. na forum.
A tak wogle to ile masz lat, że patrzysz na mnie z góry i mówisz 'dwunastolatek' ???

użytkownik usunięty
Kaczka_Kamil

"A propos" to ja tobie coś napiszę. Jeśli nie znasz znaczenia jakiegoś słowa lub wyrażenia to nie pisz. Hiperpoprawnośc to nadmierne akcentowanie jakiegoś wyrazu, np. gdy ktoś mówi [ZĄB] zamiast ZOMB](zapis fonetyczny), a nie poprawianie jakiegoś młotka na forum. Pisanie żal, przez "RZ" nie wydaje mi sie być przyzwyczajeniem, bo jest to dość widoczny błąd. Może jesteś dyslektykiem, idź do jakieś poradni (nie pytaj, bo nie wiem do jakiej). Ile mam lat? Jeśli to cię zaciekawi to 16. Ale ty zachowujesz się tak jakbyś nie miał 15, tylko 10 lub mniej. Twoje komentarze i głosy są bezsensu! Dać Deppowi 1/10... Teraz moja dygresja, a ile filmów nim oglądałeś?

Kaczka_Kamil

a mi ciebie jest żal ;/ nie znasz Olgi a ja krytykujesz :|

Madeline_8

a za to ty i Olga to najwięksi przyjaciele??? RZal

Kaczka_Kamil

jestes zalosny kaczorze wiesz czemu? bo kazdy ma prawo wypowiadac swoje poglady a nie rzucac sie na innych ! wiec wynocha stad ;/

curious_girl

heh nie musze byc jej przyjaciołka,zeby wiedziec ze jest wyjątkowa :/ Pozatym to na kilometr widać, że jest szczera,ciepła,pracowita,otwarta i utalentowana :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
curious_girl

nie wiem dlaczego, ale zgadzam się z Wami (Madeline i curios girl) :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kaczka_Kamil

heh jak to po co? zeby nikt nie mowił,ze jestesmy mniej wazne od takich samcow jak ty, niewychowany człowieku :|
ehh dość juz tej bzdurnej dyskusji,jesli przekleństwa to jedyne co potrafisz napisac, to lepiej skoncz, bo to forum o Oldze a ona jak mało kto zasługuje na szacunek ( nie wazne,czy ją lubisz czy nie, kazdy zasługuje na szacunek ). Jeśli brak ci wrazeń i chcesz sie z kimś kłocic to prosze bardzo, ale nie tutaj ! Poszukaj sobie ludzi na swoim poziomie bo tutatj takich,którzy tak nisko jak ty upadli nie znajdziesz .

Madeline_8

Tutaj ludzie upadli dużo niżej, a ty upadłać tak nisko, że niżej już sie nie da

użytkownik usunięty
Kaczka_Kamil

Wiesz co, nie możesz sobie odpuścić? Spadaj stąd, skoro piszesz tylko nie na temat i nic o Oldze Bończyk (bo to jest Jej forum).

Masz racje, to jest forum o bończyk, ale niewiele osób tu cokolwiek pisze, a ten wątek mojego autorstwa jest najchętniej odwiedzany, pomimo, że o oldze nikt tu nie pisze. jeśli umiesz wyciągać wnioski to se przejrzyj forum olgi podsumuj to co zobaczysz

Kaczka_Kamil

hmmm to chodzi ci o to,zeby ludzie czytali twoje tematy ?? yhyyym no prosze klasyczny przykład checi wybicia sie ;p
Jak to o Oldze nikt nie pisze? myślisz,ze odpisywalibyśmy ci, gdyby nie Olga ??Że ktokolwiek zwrociłby uwage na te twoje durnowate tematy ;/ Nie! a robimy to tylko i wyłacznie daltego,ze nie masz prawa oczerniać Olgi...i nas przy okazji tez ;/

Madeline_8

"hmmm to chodzi ci o to, żeby ludzie czytali twoje tematy ??"- odpowiedź jest prosta: tak, ale nie za wszelką cenę.
"na te twoje durnowate tematy"- 1 temat a nie kilka
"Jak to o Oldze nikt nie pisze?"- piszecie tu ze względu na Olgę, ale przeczytaj sobie naszą rozmowę od początku, wtedy zauważysz, że o Oldze nie piszemy już od dawna

Kaczka_Kamil

hmmmm a wiec nawiazujac do tematu-przepięknie ostatnio zaśpiewała i powinna wygrać ten program :p :)

Madeline_8

nie zycze sobie nazywania mnie szmatą, jestes zalosnym pozerem jakich wielu ;// jeszcze jeden taki wyskok i usuną ci konto pajacu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones