Olga Bończyk

Olga Bocek

7,9
818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olga Bończyk

Co piosenka takie samo wykonanie, tak samo śpiewa i ciągle te same miny i te jej "wczucia" się w rolę, mam nadzieję, że nie wygra, chociaż głosu nie ma takiego głosu, ale ile razy można tak samo śpiewać we wszystkich piosenkach.

butryk_2

chociaż głosu nie ma takiego złego* :) I nie lubię jej, zapomniałem wspomnieć, nie wiem czemu ma coś w sobie, że mnie odpycha.

użytkownik usunięty
butryk_2

A głupi jesteś! Śpiewa świetnie i nie tak samo!

I to widać, że jesteś Polakiem, bo niestety większość Polaków jak coś się nie podoba, kogoś zdanie to lecą wyzwiska. Żal mi takich ludzi, nieraz żałuję, że wśród mnie są tacy "patrioci". Najpierw przeczytaj poradnik kultury osobistej, a później się wypowiadaj.

użytkownik usunięty
butryk_2

Sorki, jeśli uraziłem. Wcale nie chciałem cię obrazić, jeśli tak to odebrałeś. "A głupi jesteś" w tym akurat kontekście, miało pokazać tylko tyle, że mówisz nie prawdę (wg. mnie).

Pozdr. Olgo naprawdę świetnie śpiewa.

Aha, jeszcze jedno, tobie też ten poradnik by się przydał. Przynajmniej do nie brania wszystkiego dosłownie.

Teraz jesteś z mniejszości polskiej, gdzie przeprasza :P Ja nie powiedziałem, że Olga źle śpiewa, ma fajny głos, ale chciałbym zobaczyć coś nowego, usłyszeć, mocne grube nuty, bo teraz śpiewa balladowo. A osoba, która ma wygrać ten program musi, a raczej powinna umieć zaśpiewać wszystko, nie tylko ballady :) Powinni wybierać takie piosenki jak, np. Joasi, która od ballad śpiewała popowe piosenki.

użytkownik usunięty
butryk_2

A kogo to wina, że dostaje ballady!? Ona po prostu ma swój styl, tak śpiewa... i jest fajnie. Mi sie podoba.

Jeśli Olga śpiewa źle to powiedzcie mi kto lepiej ? ;/ Sama Ela Zapędowska powiedziała,że Olga i Respondek śpiewają najlepiej, a ona sie na tym zna.
Co do repertuaru,jaki Olga śpiewa- to nie jej wina, widzowie sami wybierają jej piosenki :/ Pozatym ma przepiękny głos! Każdy jej wystep jest wyjatkowy, bo w każdy wkłada mnostwo pracy i serca, szkoda,że niektorzy tego nie doceniaja ;/
Olga powinna wygrac ten program ! A jeśli polacy sa na tyle głusi i ślepi,że wybiorą kogoś innego to i tak życze jej wydania kolejnej płyty i wierze,ze jej sie uda :)

Madeline_8

Że komuś się nie podoba śpiew Olgi nie znaczy, że jest głuchy, zastanów się. Każdy występ wyjątkowy? Moim zdaniem "To nie ja" i piosenka Jennifer Lopez to były żenujące. Jedyne w co wierze i mam nadzieje to to, że Aneta Zając nie wygra, bo wtedy bym powiedział tak samo jak Ty, że Polacy są głusi.

butryk_2

piosenka J.LO może była najsłabszym wystepem ale nie ze wzgledu na wykonanie, bo Olga zaśpiewała tą piosenke naprawde dobrze. Jedyne do czego można sie przyczepic to to,że zabrakło ruchu na scenie, ale wkońcu to program o śpiewaniu a nie tańczeniu :/

użytkownik usunięty
Madeline_8

Madeline ma rację! Olga powinna wygrać! Śpiewa najlepiej! Myślę, że powinna odpaść Zając, bo to kompletne beztalencie!!! Do finału powinni przejść: Olga, Respondek i Jabłczyńska! A kto powinien wygrać? Jasne, że Olga! Jest najlepsza!!!

W finale chciałbym zobaczyć Asie i Kacpra, bo najbardziej wiarygodnie śpiewają moim zdaniem :) A ostatni finalista to już obojętnie, oprócz Zając oczywiście ;) Co do Zając to powinna odpaść w drugim-trzecim odcinku, bo na pierwszą 5 nie zasłużyła!!!

Madeline_8

Przecież w energicznej piosence nie można stać jak kłoda, wiec jakiś taniec powinien być, nawet jak to jest program o śpiewaniu. Bo my to widzimy w telewizji i chcemy coś też zobaczyć, nie słyszymy tego w radio.

butryk_2

nie stała "jak kłoda" !!
pozatym... to kwestia gustu, wg mnie Olga jest najlepsza i zdania nie zmienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones