Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

moze nie jest super przystojny.... chociaz w niektorych scenach wyglada na prawde .... mesko :D ale i tak najbardziej to podoba mi sie jego glos... moze nie zwaracaliscie na to uwagi... ja jednak zwrocilam i sie zakochalam...w jego glosie :D

karaluch12

głos ma bardzo fajny co do jego urody...jak dla mnie ładny nie jest ale przystojny...

LaraNotsil

On ma to "coś" a to jest najważniejsze.To odróżnia go od typowych "pięknisiów" :)

Zarrock

Racja, Norman Reedus ma to "coś". Mnie się bardzo podoba. A "Święci z Bostonu" bez niego nie byłyby tak rewelacyjne,jak są z jego udziałem. Tak mi się wydaje.

Lalka_4

A w szaliczku i z papieroskiem w "Plotce"??? Idealny!!! Nie znoszę palaczy, ale on mógłby mi zatruwać życie ;)))

karaluch12

Dokladnie! Jego glos jest genialny. Taki chlopiecy, pociagajacy, zachrypniety i sexowny. No i jest zajebiscie przystojny.

karaluch12

wlasnie ogladnelam swietych i po tym filmie musze stwierdzic to wlasnie to ze jego glos jest po prostu boski nie wiem po prostu ma i juz.. przystojny tez jest bo jest ale glos gosciu ma super;)

karaluch12

MAJKA popieram :P == "Nie znoszę palaczy, ale on mógłby mi zatruwać życie ;))) " RACJA
Uwielbiam go z papierosem choć sama niegdy bym nie zapaliła... :P
a co do jego głosu...ahhh poprostu <3 poezja <3

użytkownik usunięty
Kiss_

Pozachwycam się z Wami:) Reedus to cudo chodzące po Ziemi;)

Nie jestem fanką tego aktora ale zgadzam się głos ma super, w The walking dead stworzył wspaniałą rolę, jest draniem ale o dobrym sercu ;-), czasami przypomina mi Bruce Willisa z " Szklanej pułapki".

karaluch12

jak byl młody byl mega,teraz pododba mi się,ale są ładniejsi,mimo wszystko taki by mi wystarczył :)

karaluch12

Jest cudowny :D nie ważne ile ma lat :D jest oj wspaniały :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones