Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

Koleś ma w sobie coś takiego że mnie strasznie pociąga, mimo iż nie jest jakimś mega ciachem...

BlackRose58

Zgadzam się w stu procentach. Może to ten głos? Albo to spojrzenie?

iwona1912

Pewnie to i to :P

BlackRose58

Jak go widzę to aż mi kolana miękną, popieram Cię w 100 %.

BlackRose58

Spojrzałam na jego wiek... nie zgadłabym że ma aż tyle lat! Jest jedną z tych osób, które wyglądają młodo-staro. Myślałam że ma coś koło 30. Jego twarz wygląda zawsze na bardzo zmęczoną, nie młodą, absolutnie zero młodzieńczej świeżości, ale nie powiedziałabym, że starą. Dlatego takie zdziwienie z mojej strony. Dla mnie wygląda na o wiele młodszego. Nawet tak umorusany jak w Walking Dead.

BlackRose58

masz racje! :)

BlackRose58

Dokładnie mam to samo ;) czasem mam ochote wejść do tv jak go widzę na ekranie :P zwłaszcza podczas scen, kiedy (jak ja to określam) gra "bojowego Daryl'a :D); jak dla mnie facet jest genialny. Wg mnie tworzą w TWD świetny duet z Rickiem choć zbytnio za tym drugim nie przepadam ;) I też nie dałabym mu tyle lat, tylko max. 35 :)

BlackRose58

Nieźle się prezentuje w teledysku Lady Gagi ''Judas'' ;) Ostatnio właśnie oglądałam ten klip i nagle- hola hola- Daryl??? A niech mnie! :D

BlackRose58

Taki brzydki, że aż fajny. Jest coś ciekawego w tej pijackiej twarzy.

IKnowWhatYouAre

Te zaćpane oczka, mają w sobie to "coś".
Ogólnie to Norman mnie nie grzeję, ale nie odmówię mu właśnie tego "czegoś". Z nim jak z Rookerem (Merle) - to nie są faceci jak Brad Pitt - wymuskani, nieskazitelni, wręcz idealni, jak modele z wybiegu. Norman i Michael, to są goście, którzy nie są jacyś piękni, można nawet powiedzieć że są brzydcy, ale oni mają w sobie wewnętrzne piękno :D Mówiąc prostym językiem - są po prostu seksowni.

Tortuga033

ostatnie 4 wyrazy - dobre podsumowanie całego wywodu :D

użytkownik usunięty
Tortuga033

Dobra jesteś, serio nieźle to określiłaś:D Podoba mi się określenie "że ktoś cię grzeje" :D Genialne, będę używać:D Wcześniej się z tym nie spotkałam. Ostatnie zdanie - zgadzam się z Sathyriasiską - to idealne podsumowanie! ;P Pozdro dla Ciebie poetko;);)

BlackRose58

Mam dokładnie to samo. Jest niesamowity! Nie jest piękny, jest... brzydki, przez co przystojny. Hahaha. Tak samo mam z B. Cumberbatch'em :)

BlackRose58

dokładnie,jest wiele ludzi piękniejszych,ale ja bym wybrała jego,jest słodki,skromny i bardzo fajny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones