Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

Dziewczyny, widziałyście jak On patrzył się na Hilary w jej teledysku " SuperGirl "??
Rozpływam się ;)

Something1

Uwielbiam Go, jest bardzo utalentowanym seksownym facetem. Świetny był w Świętych z Bostonu i obecnie w The Walking Dead. Nie mogę przestać oglądać filmików z nim na YT. Świetny facet.

emka_10

Zgadzam się :) Czekam z niecierpliwością na 3 sezon The Walking Dead, a na razie umilam sobie czas oglądając filmiki tak jak Ty :)

Something1

Właśnie obejrzałam krótki filmik z Normanem zrobiony chyba przez jego przyjaciela," Meet me in Berlin". Norman rzeczywiście leżał w Berlinie w szpitalu po wypadku samochodowym. Miał coś z okiem, normalnie aż mnie ciarki przeszły jak pomyślałam, że mogłoby mu coś poważniejszego się stać, w końcu wyleciał prze okno z samochodu.
Ostatnio tez widziałam składankę jego zdjęć z synkiem, po prostu cudo, wspaniały z niego ojciec. Kurczę wspaniały z niego facet, mogłabym Go wychwalać cały czas.

emka_10

Um... "Meet me in Berlin" jest pani Ada Bligaard Soby.
Jeśli chodzi o wypadek to Norman myślał, że już więcej nie będzie mógł grać. Z jego okiem było naprawdę poważnie. Kawał metalu wsadzili mu w twarz.

Badly

Metal w twarzy to okropnie brzmi, ale na szczęście jakoś wszystko chyba jest w miarę ok, nie widać za bardzo blizn. Ale to musiało wyglądać okropnie i do tego musiał leżeć w tym szpitalu w obcym kraju, musiał się nieźle wystraszyć.

emka_10

Może w wersji "metal eye socket" nie będzie tak okropnie brzmiało ;)
Miał dużo szczęścia. W dodatku Udo był dla niego wielką pomocą, bo mu tłumaczył paplaninę lekarską.

Badly

"metal eye socket" niby lepiej, ;) Znalazłam to zdjęcie http://i134.photobucket.com/albums/q85/wm3wad/berlin.jpg brrrr, biedak
Kurczę siedzę sobie teraz i szukam o nim informacji, trochę mało.

Badly

Wiesz może o co chodzi z jego zaginięciem w Afryce?

BeeBee61

Jak o tym wspomina, to ja nigdy nie mogę załapać o co chodzi. Szczerze, nie ogarniam tej historii.

BeeBee61

Hehe to jakaś bajka, nie wiem kto to wymyślił, ale niezła głupota. Norman na swoim twitterze nawet to skomentował. ;D

emka_10

O lol xD Moment, bo ja teraz nie wiem, czy we trzy myślimy o tym samym :3
Bo ja myślę o tym jak to opowiadał, że był w kompletnej dziczy i wyskoczyło dwóch gości, którzy go rozpoznali :3 Wy o czym piszecie?


EDIT:
O LOL! Dobra :3 Już wiem! xD Znam tę stronkę! To generuje newsy. Wpisuje się imię i nazwisko gwiazdy i później dostajemy paletę newsów od śmierci po inne bzdury, które odsyłają do wyglądających na prawdziwe, informacyjne strony.

Badly

Mi chodziło o tą "informację" http://norman.reedus.mediafetcher.com/news/top_stories/actor_congo.php
Normana chyba to nieźle rozbawiło, bo żartuję sobie, że właśnie wraca z Congo.
Badly a możesz dać namiar jak o tych tych dwóch gościach opowiadał, bo chyba tego jeszcze nie słyszałam.

Badly

Ja pisałam o jego zaginięciu w Afryce, ale dobra, już ogarnęłam, w czym rzecz. Powiedz lepiej o co chodzi z tymi dwoma facetami w dziczy xD

BeeBee61

Znajdę, ale nie dzisiaj. To były jakieś pytania fanów i czy zostają rozpoznawalni, to Norman i Sean mówili o różnych sytuacjach. Tylko nie wiem, czy to było z okresu, gdy kręcenia BDS, czy jakiś Comic Con. Norman mówił, że byli w totalnej dziczy, wyskakuje dwóch facetów, patrzą się na niego i pytają, czy jest tym kolesiem z Boondock Saints.

Badly

wiem że nie w temacie, ale widziałąm gdzieś że masz z nim filmy.
masz może dead*line? piasek? diabeł w czarnym stroju? david is dead? życie na niby? i I'm losing you?

husky2911

Sand i Reach the Rock posiadam. Reszty jeszcze nie znalazłam.

Badly

aha a mogłabys jakoś je udostępnić??? :)

husky2911

Jak znajdę chwilę to wrzucę.

husky2911

Dzisiaj będę wrzucała Sand. Napisz do mnie na maila (mam w profilu), żebym miała jak ci wysłać link. Wolę tutaj tego nie robić.

użytkownik usunięty
emka_10

Też ciągle oglądam wywiady itp z nim oraz z ekipą TWD. Nie wiem czy to obsesja;) czy cała ta ekipa jest jakaś taka normalna. Uśmiechnięci, wyluzowani, piękni. Extra!

Something1

Ja się rozpływam jak widzę każdą z avaterem tego dziadka.

jukatos

hsahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!
Ja się rozpływam jak widzę każdą z avaterem tego dziadka.

użytkownik usunięty
Something1

Dzięki, że zwróciłaś moją uwagę na ten teledysk:D Właśnie obejrzałam. Zajebisty <3 Znaczy Norman oczywiście;) I oczywiście znowu jest bad man;) Pasuje to do niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones