Noot Seear

Renata Seear

6,2
62 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noot Seear

Heidi

użytkownik usunięty

W Księżycu w Nowiu,praktycznie Heidi była tylko przez chwile i krótko opisana.Ale wydaje mi się ta aktorka pasuje...

użytkownik usunięty

*Ale wydaje mi się że ta aktorka pasuje...

No jest bardzo ładna.. powinna grac Rosalie a nie Heidi.. według mnie ;D

użytkownik usunięty
takanieinna

Właśnie wpisałam w galerii Google i muszę powiedzieć, że fajna z niej "babka". Ale tak szczerze mówiąc to do postaci Rosalie mi nie pasuje. Cóż, może to tylko kwestia przyzwyczajenia;)

właśnie, do Rosalie nie pasuje kompletnie. tak jak jest jest dobrze, Nikki jest idealna do roli Rose ;]

w filmie tylko przeszła przez korytarz z jedzonkiem :) obok belli, edwarda i alice. a tak o niej głośno, jeżeli chodzi o nm...

dosia95

A tak wogóle... hmmm... Heidi... kojarzę z książki to imię... Ale kim ona jest w sadze i w którym momencie była w filmie? Bo jakoś jej nie kojarzę z filmu...

Doraniqua

Heidi pojawiła się w momencie gdy Volturi wypuścili Belle,Edwarda i Alice..przechodzi obok nich wraz z "posiłkiem" czyli gromadą ludzi którzy nie maja pojecia o tym , że zostana tzw. obiadem ;))Jest pokazana tylko przez moment..

użytkownik usunięty

A tak się rozpisywali o niej, jaka to będzie gwiazda Księzyca w nowiu...
Z tym że na ekranie była 5 sekund.

Szczerze mówiąc myślałam, że w filmie będzie więcej scen z Heidi. Może nadrobią to w Zaćmieniu? Na końcu książki pojawiają się w końcu Volturi, żeby zabić nowo narodzoną z bandy Victorii. Zobaczymy.
Aha, Noot jest bardzo ładna jako kobieta;) Szczerze mówiąc, mi Nikki tak średnio pasuje do roli Rosaline (nie pamiętam jak się dokładnie pisze). W książce jest mowa o tym, że ona jest tak piękna a Nikki według mnie nie spełnia tego podstawowego kryterium. Jest ładna owszem, ale tylko ładna. I wiadomo czemu dostała się do obsady Zmierzchu...
Pozdrawiam;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones