Noel FisherI

7,9
3 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noel Fisher

To co ten chłopak wyprawia w trzecim sezonie Shameless... Boże, dajcie mu już to Emmy!

justynawycz

marzy mi sie taki dzien, przysiegam :D

justynawycz

Chłopak pojawia się co parę odcinków po parę minut, więc nawet o nominacji nie ma mowy... A szkoda, bo to jedna z najlepszych postaci w serialu, choć ma tak mało czasu antenowego. Noel zdecydowanie podołał zadaniu.

BeeBee61

zgadzam się w 100%!! byłam w szoku, że to ten sam aktor co Cotton Top czy Cael w The Riches!

xinio

Dokładnie. Nie oglądałam tego drugiego serialu, ale mnie również trudno było uwierzyć, że to chłopak, który grał Cottona Topa.

justynawycz

Jest świetny. Tych kilkanaście sekund z nim, to najlepsze części odcinka.

HarukiMiko

oj zgadzam się w 100% :)

justynawycz

Absolutnie się zgadzam. Do tej pory nie zwracałam na niego uwagi aż tak bardzo, bo w Shameless cała obsada gra fantastycznie, ale w czwartej serii dostał trochę większy (i jak na razie fantastyczny) wątek i zupełnie się nim zachwyciłam. Niesamowite jest, ile emocji potrafi przekazać nawet bez słów.
I faktycznie, Mickey jest jedną z najciekawszych postaci w serialu i mam nadzieję, że od teraz będzie trochę bardziej na pierwszym planie.

justynawycz

Za tydzień ostatni odcinek, ale już mogę powiedzieć, że ten sezon należał do niego, dzisiejszy odcinek potwierdził to.

alien_2

Potwierdzam. W ostatnim odcinku każde jego spojrzenie wyrażało wszystkie uczucia. No chyba, że ja mam obsesję i widziałam to, co chciałam. Kilka słów na ten temat ---> http://zapipidopustkowie.blogspot.com/2014/04/zjawiskowy-aktor-skrywa-sie-w-seri alu.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones