NinjaV

Watkin Tudor Jones

7,7
2 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ninja
Janznajomski

Właśnie też wydawało mi się, że gdzieś już widziałem te twarze:

https://www.youtube.com/watch?v=8Uee_mcxvrw

https://www.youtube.com/watch?v=cegdR0GiJl4

Masu

Bardziej frustrujacego glosu nie slyszalem ;o

Kaineko

miałem na myśli irytującego

Kaineko

Zgadzam się

Janznajomski

Die Antwoord. - południowoafrykański rap

Avaniel

rap, electro, trip hop etc ;)

Milaskow

Ogólnie wybuchowa mieszanka stylów ;) Uwielbiam ich teledyski, szczególnie "i fink u freeky" ^^

Avaniel

generalnie nie słucham takiej muzyki ale np. klip do "Ugly Boy" ma coś takiego w sobie że mogę go oglądać na okrągło :)

Milaskow

True :) Też uwielbiam :)

Avaniel

ja dokładnie tak samo, chciałbym aby kiedyś dotarli na Woodstock ;]

Peszulino

Beda na openerze w Gdyni :)

kilapekila

A kiedy to jest i ile może kosztować wjazd?

Peszulino

opener.pl :)

Janznajomski

jego rapsy są zajebiste! mają ten specyficzny posmak ;)

Janznajomski

Zajmuję się szkoleniem Ninja

użytkownik usunięty
Janznajomski

Robi muzykę dla ludzi z niedowładem mózgu.

Ot co.
Choć trzeba przyznać, że mieli na siebie pomysł, trzymają się tego i umieli to sprzedać.

wo10

To jest internet.Jeżeli ktoś czegoś nie doceni, to zhejtuje to (w tym przypadku muzykę) wraz ze słuchaczami.To jest niestety Polska.

wo10

Sprzedaje się jajka nie siebie

falco333

nie wiem, w którym miejscu coś takiego przeczytałeś w moim czy innym komentarzu, ale i tak nie masz racji

wo10

Tak a to dlaczego go nie mam? Jakiś argument ???? Czy poprostu ci się tak wydaje bo lubisz tego artystę,bo osobiście ja takiego czegoś nie słucham i nie zamierzam,napisałem ze siebie się nie sprzedaje,siebie można wyrazić, pokazać,ale sprzedać i być korporacyjnym mapetem ?? Jak kto woli jego sprawa mnie to brzydzi a inni jak kto lubi

falco333

Gdybyś doczytał, nie gadałbyś głupot, jakoby lubię tego artystę.
Oraz - można siebie sprzedać jak najbardziej. Swoje umiejętności, swoją gębę, swoją muzykę, swoje cokolwiek - sprzedać siebie, czyli wyciągać profity z bycia daną osobą. To określenie nie powstało ani dziś, ani wczoraj. Oni dali radę sprzedać siebie - słuchają ich małolaty, są rozpoznawalni, więc zatrudniają ich w filmach dla młodzieży czy wynajmują wizerunek ich ryja do reklam dajmy na to. Czyli - umieli się sprzedać. Zarobić na tym, że są tymi ludźmi. To właśnie to znaczy.
Dla niektórych to wada i pocisną od komercyjnych dziwek, dla innych zaleta i powiedzą, że zdolny człowiek ma prawo zarobić na swoich talentach. Ja nie mam zdania, a ich muzyki nie lubię. Ja tobie tylko tłumaczę, co to słowo znaczy.

wo10

Profity?? To juz nie mówi sie pieniądze,a no tak teraz się nie tworzy tylko sprzedaje Chopin tez by nie komponował to tkie nowoczesne .

falco333

Takie*

falco333

profity to nie tylko pieniądze. być może lepszym odpowiednikiem polskim byłoby "korzyści materialne" choć nie tylko o materialne chodzi, a same "korzyści" nie do końca oddają sens "profitów".
chopin by tworzył. chopin był muzykiem.
die antwoord sprzedaje. die antwoord są produktem.
oraz: czepiasz się detali.

Wiec powinie jestes jego Fanka numer 1!!

Janznajomski

Jest raperem z Południowej Afryki. Die Antwoord to tylko jeden z kolejnych projektów, który jak widać okazał się mega hitem i zapewnił mu światową popularność, ale ogólnie muzyką zajmował się dużo wcześniej. Między innymi w Max Normal Tv, pod pseudonimem "Max Normal", sporo kawałków z tamtego okresu jest na youtubie i serio warto tego posłuchać, bo po tym widać że ten człowiek faktycznie ma talent.

użytkownik usunięty
Janznajomski

raper z RPA, wczesniej wygladal normalnie i nawet byl przystojny, ale dopiero po zmianie imidzu zaczeli trzepac hajs

Janznajomski

Fok julle naaiers
...tym się zajmuje na co dzień...

Janznajomski

Kradnie i deprawuje roboty.

Militiades

Skisłem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones