Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

Oglądałam ją w "sekret mojej córki" i tam zagrała dość dobrze, chociaż przyznam, że trochę
"mdle" chociaż pewnie na tym po prostu polegała jej postać, więc nie mam sie czego czepiać.

Za to bardzo podoba mi się w "Pamiętnikach Wampirów". Wiem, że nie jest to serial
najwyższych lotów, przy którym mozna rozmyślać nad sensem życia, niemniej jednak, bardzo
go lubię. Wg mnie bardzo dobrze gra dwie odrębne bohateriki - Elenę i Katherine. Ta pierwsza
jest mało konkretna i czasem irytuje taką swoją niewyrazistością, druga zaś jest (nazwijmy to po
imieniu :D) bitch jakich mało, jednak jest mega charyzmatyczna i ma w sobie coś uroczego
(poza aurą morderczyni).

Zauważyłam, że Nina poradziła sobie z rolą nawet po wyłączeniu emocji wampirzej Elenki -
Katherine i Elena, pomimo, iż obie są złe, są do odróżnienia.


W dodatku tak poza oceną roli. Nina jest prześliczna! Ja wiem, że nie jest to forum urodowe
hehe, ale jestem pod mega wrażeniem jej urody i genialnej sylwetki. Kompleksy się odzywają
we mnie jak oglądam VD :D

aaleksandag

Obejrzyj jej najnowsze zdjęcia, szczególnie te gdzie widać sylwetkę, przejdzie ci ;)

vanilla_pie

Jakie konkretnie zdjęcia masz na myśli?

damnironic

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2660407/Nina-Dobrev-Jessica-Szohr-s trip-tiny-bikinis-soak-sun-lavish-yacht-St-Tropez-getaway.html Nina faktycznie przytyła i to nawet bardzo. Co mi się w niej jeszcze nie podoba że zmieniłą fryzure na naprwde fajna, ale ja się przyzwyczajiłam do długich prostych włosów które wyglądają na zdrowe, a teraz mi sie wydają bardzo zniszczone i Dobrev nie wygląda w ni dobrze, ale nie brzydko .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones